Recommended Posts

Kolika bi trebala da bude potrosnja kockici m20b20,meni je potrosnja 15l jako spore voznje a 19-20l malo ostrije..mislim da je to malo mnogo,ne znam sta bi mogao da bude problem?Hvala svima unapred

Link to post
Share on other sites

pa ne znam,ajde da sam u beogradu pa i da razumem,ali u pancevu nema guzvi,pogotovo u mom naselju gde ima 1 semafor samo..mislio sam da li neko zna sta bi mogao problem da bude sto se tice potrosnje..na otvorenom pri 80kmh trosi 10l a 100+ kmh 12l i preko

Link to post
Share on other sites

Meni troši leti po gradu oko 16l, zimi i do 18l u zavisnosti od dužine trajanja vožnje. Ono što je neverovatno je da mi je do CG trošio 10l, a toliko mi troši i na autoputu pri 120-130 km/h. Pretpostavljam da može malo da se spušta potrošnja... ako se zameni pola motora :lol:

Link to post
Share on other sites

pa dobro tako nisam ni mislio da radim,nego da namestim sve sto ne valja..jos jedno pitanje,posto su svi odgovarali za potrosnju plina,kolika bi trebala da mi bude potrosnja benzina lagane voznje u gradu? :e30:

Link to post
Share on other sites

Ja recimo nisam imao kap benzina u rezervoaru pa sam sipao 1800 dinara i presao sa tim 110km i jos imam u rezervoaru, ne znam koliko jer vise ne vozim auto ali ovo je sigurno sto znam...

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

procitao sam sve sto je ovde napisano, jer i mene muci isti problem. trosi kao tenk. a ne dzibrim auto. treba mi oko 20L na 100.

dizne ocicenje, filteri menjani skoro, i promenio sam protokomer pre nekih mesec dana. da li ne ko zna sta moze da bude uzrok tolike potrosnje?

Link to post
Share on other sites

M20 ako je losiji hoce da potrosi toliko u gradu,takav je motor,jos ako ti je noga malo teza to je to.

stvar je u tome sto bas nemam tesku nogu :D gledam da ne brzam nego samo laganica. menjam na oko 2k obrtaja. bez naglih startova.

jel moze nekako to da se sredi, da manje trosi?

Link to post
Share on other sites