Recommended Posts

Cao drustvo! Ja sam Djuric, od ranije pratim forum ali onako,vise ljubomorno nego informativno :)

Vozio sam do skoro Bmw F650 i planiram da ostanem u sekti...

Jurim E46 i ... evo ako mogu nekome da pomognem, danas sam gledao svoju prvu 320ku...

http://www.polovniautomobili.com/oglas2670379/bmw_320_d/

Povukla me bas dobra cena, savrsena ( za moje uslove ) unutrasnjost , solidna spoljasnost ( cukan je napred, nov je desni far ali cini mi se da nije bila teza havarija ) ali motor...

Bas mi je Zeljakamp dao vrlo korisne savete sta najvise da gledam... zvuk i rad motora su na nivou traktora ( vozim stila i za primerak koji sam gledao je gluva soba po pitanju rada a stilo nije bas poznat kao tih auto ) , a turbina pisti kao svinjce da kolju...

Dimcina iz auspuha nije prestajala ni posle 5 minuta... ipak mislim da to sto im pise u JCI-u nije bas tacno...

MOzda i ja ne znam da gledam i da se ne razumem u automobile, ali sam siguran da BMW 320d onako ne radi kada je u pitanju korektan primerak...

Tako da potraga se nastavlja i updatovacu ako naletim jos na neki primerak za izbegavanje.

PS. ni ostali primerci automobila nisu na zavidnom nivou po pitanju motora... inace svaki je na oko full... eto...

Veliki pozdrav!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...