e36 M50 320i M optic


Recommended Posts

Ni meni se nije svidjala, ima jedan covek u Rumi koji farba kozu bas do jaja, nema da se ljusti i slicno.. Par drugara je odradilo kod njega cak iz krem u crno i sve je ispalo ok skroz. Zato sam ih i uzeo, jer moze da se farba, ili ona ili auto :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...
  • 5 months later...

...da vs nije selo to bi bilo odradjeno vec,a posto ovde niko ne zna nista da uradi,osim da uzme pare,ostaje mi da se mlatim do pa-a,bg-a,ns-a... razmisljao sam da preprskam sa onom farbom za kozu,ali je cimanje i pitanje kako bi ispalo,jer je ova koza vec ofucana na pojedinim mestima pa sam odustao,najlakse ce jos biti zameniti ih sa crnim,ako nekome odgovara...a to najlakse obicno bude najskuplje:)

sto se prodaje tice,ne verujem da cu ga prodavati uskoro,a kad za to dodje vreme nikako vise nece biti isplativo,to je bilo jasno u startu vec,nisam ga ni uzimao da bih zaradio,realno motivi su sasvim drugaciji.

da se vratimo na sahranjivanje novca :) planiram jos prstenove da ubacim i da izjednacim folije na staklima i to ove prednje sa zadnjim,naravno... ne bi trebalo kerovi i za to da imaju primedbu,posto im se auto opasno svidja,"masu" cim me vide :)

ajde sto se tice angel eyes,neka se nadoveze neko ko zna ili ko je radio vec,koje uzeti da se ne zajebem i kako ih ugraditi,posto citam ovde negde da postoje dva nacina postavljanja

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 9 months later...

Ma gde, takav je kupljen i kad je uzet bio je perfekt. Vec posle godinu dana je pokazao git i lak banana. Jedini razlog prodaje je bio sto je morao da se farba. Tada nisam imao finansija da dam 1000e za farbanje..

onda su ga u pancevu malo zapustili,sreca nije dugo tamo ostao...

Jako ti je lep auto, bas mi se svidja. A pravo farbanje 1000 izadje opusteno.

fala burazeru

Link to post
Share on other sites