Recommended Posts

trosi puno a ne greje nista, jos pogotovo ako ti je losa izolacija u kuci. najcistije i najisplativije je na struju. i jos ako mozes da krades na satu, ti si pobedio.

Link to post
Share on other sites

ma da brate.krao moj deda pre 15 godina secam klinac sam bio,pa zamalo nije kucu upalio.a krao je nekoliko godina.ooogroomnu lovu je dao da ga ne meste u cuzu tako da usteda i nije neka.

a ovo cudo citam po forumima raznim izgleda nije za sobu posto se oseca ugljen monoksid.

Link to post
Share on other sites

jel ima neko od dragih forumasa da koristi pec na plin i kakva su iskustva?koliko trosi tj.jedna boca od 20 litara gasa koliko moze sati da sljaka.svaka informacija je dobro dosla.koliko dobro greje itd.npr nesto ovako.hvala

http://www.tehnomanija.rs/plinske-peci

Imam je ja ali slabo greje, ako hoces da se ugrejes ode boca caskom... znaci ona tri polja da greju po 5-6 sati dnevo jedna boca jedva moze da izdrzi 5 dana ;)

Link to post
Share on other sites

to ne uzimaj ni slucajno ja sam radio jednu gajbu bez grejanja pre 5-6 godina i grejali smo se na nju i posle pola sata je pocinjala da nas boli glava od gasova i onda provetris i opet hladno i tako ceo dan uzas to za kucu nije bezi od toga

Link to post
Share on other sites

Imam to na vikendici,i greje ok(doduse jedna sobica i kuhinja)ali kao sto su rekli malo se oseca na plin,sto i nije bas prijatno...

pa ti imas i vikedicu jbt,sto nas ne pozoves da napravimo neku zurku da se olesimo malo..... :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

pa ti imas i vikedicu jbt,sto nas ne pozoves da napravimo neku zurku da se olesimo malo..... :rolleyes:

Nije problem,ja sam uvek za zezanje,trebe i alkohol :D

Na 5km od Golubca,tu je Dunav 400metra od moje vikendice,lepota :D

Moze da napravimo mini BMW okupljanje :D

Link to post
Share on other sites