E30 316 - Prvi vlasnik.


Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala puno... Ma i da se odlucim da ga prodam,ne isplati se... Ovako neka gura,pa koliko se vozi,toliko,sta da mu radim,25 godina star auto,svakodnevno se vozi... Ali moze on jos mnogo da predje,da ga ne ureknem :D Do sada presao 202.000 km...

Link to post
Share on other sites

Naravno,cuvam ga kao da je M3,a ne 316... :D Nasao sam novi branik zadnji,bukvalno nov,nikad stavljen na auto,doneo covek iz Nemacke,to cu da pazarim za koji dan najverovatnije...

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

I evo,posle duzeg vremena,konacno sam uslikao auto,pa da podelim slicice sa vama... :D

dscn4022r.jpg

dscn4015z.jpg

dscn4016r.jpg

dscn4021l.jpg

dscn4017x.jpg

dscn4014h.jpg

dscn4020t.jpg

dscn4011v.jpg

Vozacevo sediste je u katastrofalnom stanju,iscepano,a vec propala i jedna strana... Morace nova...

dscn4009l.jpg

dscn4008k.jpg

dscn4006sp.jpg

Auto je prljav,mrzelo me da ga perem,taman ga operem,a ono kisa... :D

I da... Hristos Vaskrse svima... :)

Link to post
Share on other sites

Prava je retkost videti nesto ovako, i divim se ljudima koji uspeju da odrze auto u ovako dobrom stanju sve te godine...

Ja imam auto star 41 godinu, u porodicnoim vlasnistu je preko 25 godina, tako da znam kako izgleda odrzavati u top formi da kazem mator auto...

Sve pohvale za kocku, svaka cast.

Link to post
Share on other sites

Hvala puno... Zasluzan je moj cale najvise,on ga je mazio i pazio,pa sad ja nastavljam tradiciju... Auto nikad,ali nikad vozen zimi,evo sad po ovakvom suncanom,tj paklenom vremenu auto je ili u garazi,ili ispred garaze ispod loznice... Vredi cuvati ovako nesto,jer se ovakvi automobili ne proizvode vise...

Zelim i tebi da posedujes taj auto sto duze,i u sto boljem stanju... :)

Link to post
Share on other sites

Hvala...

Ja se trudim koliko mogu, pre 5 meseci sam kupio e34 tako da cu sad mog starog deku manje da vozim i jos vise da odrzavam i cuvam...

Pre 4 godine sam ga komplet skroz sredio i slatko se navozao ovih godina, presao sam oko 50 000 i sem ulja i filetra nista menjao nisam, sad je vec polako poceo da popusta, treba opet trap da se sredi kocnice, inace motor, menjac dif to sve radi besprekorno...

Link to post
Share on other sites

@Ivica Cuvam ga i cuvacu... :)

@Zeljkamp Prvo da sredim trapove,to mi je najbitnije,pa ce sedista... A sto se izgleda auta tice,stavio bih samo fabricke mrezaste BBS felne,nista drugo...

@Dangara Hvala puno... :D

Link to post
Share on other sites

Stara su to kola, i mnogo brze odlazi sve kod njih nego kod novijih, ali sta da se radi...

Ja volim mog deku, kad se provozam po gradu svi se okrecu :D

Da,stara su kola,ali imaju taj neki smek... Dan danas se desava kad ga parkiram,da se okrenem,da pogledam auto,nekad i vise puta,da mu se malo divim.... :)

Drugovi me stalno pitaju sto toliko volim taj BMW,kad je star,kad ima boljih,novijih,brzih,jacih,jer ne shvataju,nikad nisu vozili tako nesto...zovu me ludim zato sto sam zaludjen tim kolima,svi me znaju kao Miki BMW... :)

Link to post
Share on other sites

Da,stara su kola,ali imaju taj neki smek... Dan danas se desava kad ga parkiram,da se okrenem,da pogledam auto,nekad i vise puta,da mu se malo divim.... :)

Drugovi me stalno pitaju sto toliko volim taj BMW,kad je star,kad ima boljih,novijih,brzih,jacih,jer ne shvataju,nikad nisu vozili tako nesto...zovu me ludim zato sto sam zaludjen tim kolima,svi me znaju kao Miki BMW... :)

Potpuno ista situacija, samo sto je tvoj ipak marka BMW a moj ima 41 godinu i 90% ljudi ne zna o kojim kolima je rec..\

Ali neka smo ludi, bolje da smo ludi za kolima nego za alkoholom i drogama :dance3:

Link to post
Share on other sites

Svejedno koja je marka,da li je to Zastava,Fiat,Peugeot,Mercedes ili BMW,cenim vlasnika i njegov trud ukoliko se trudi oko automobila...

A za droge i alkohol si u pravu... :) Nama automobilistima i entuzijastama je mnogo lepse... Mi smo uvek raspolozeni za druzenje,razgovor,neke curice,za razliku od npr. navijaca nekog fudbalskog kluba... Oni vole isti tim,a medjusobno se tuku (navijacke grupe)... Mi smo jedinstveni... :D

Link to post
Share on other sites

Svejedno koja je marka,da li je to Zastava,Fiat,Peugeot,Mercedes ili BMW,cenim vlasnika i njegov trud ukoliko se trudi oko automobila...

A za droge i alkohol si u pravu... :) Nama automobilistima i entuzijastama je mnogo lepse... Mi smo uvek raspolozeni za druzenje,razgovor,neke curice,za razliku od npr. navijaca nekog fudbalskog kluba... Oni vole isti tim,a medjusobno se tuku (navijacke grupe)... Mi smo jedinstveni... :D

:good:

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Juce sam terao auto do majstora da nasteluje ventile i da promeni razvodnu kapu. Auto je pre toga na leru radio neravnomerno,i u voznji slabije vukao... Ali sada na leru se gotovo i ne cuje motor, u voznji vuce znatno bolje...odusevljen sam radom motora!

E,da... Da li se nekom desilo da mu se zaglavi ono crveno dugmence za otpustanje sigurnosnog pojasa? Suvozacev pojas nece da ostane u onom kucistu,jer onaj klin uopste ne izlazi,i crveno dugmence se ne vraca uopste! Srafcigerom vratim crveno dugmence,ali opet nece klincic da uhvati pojas! Da li to moze nekako da se sredi,privremeno samo,posto sutra idem na put,pa ce trebati pojas za suvozaca?

Link to post
Share on other sites