Recommended Posts

da ga baci na dijetu , povadi enterijer i svaku sitnicu iz njega , max 15 ltr benzina sa nekim konjicem u plusu u odnosu na fabriku i diferencijalom od e36 328 moze da prebaci 300!!! P.S mereno gps om .

Link to post
Share on other sites
  • Replies 506
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Druze moj, 3ookm/h...Jedino da ga slepa veyron. Opet kazem do jaja je kocka, ali 300 je science fiction

a ispred njih alfa da sece vetar ... salu na stranu

svaki e36 sa iole dobrim S50 onu tablu od 280 odstampa bez problema ... za onih 20kmh , koji fale kriv je menjac sa 5 brzina , a mi to pokusali da nadoknadimo duzim diferencijalom ...

medjutim problem je bio sto menjac ne moze da isprati diff , pa motor nema snage da ga izvrti 5 tom ...

taj nedostatak smo nadoknadili skidanjem enterijera , rez tocka , fabrickim felnama i gumama 225 235 ...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Pozdrav,

nikako da napravim neki dobar video ali bice uskoro nadam se.

Radilo se malo.

Kao sto rece kasper stigli cipovi.

pgfo.jpg

ke1y.jpg

px2x.jpg

Nista bez YouTube-a :)

wx2t.jpg

Komp. vanosa

m8aw.jpg

f7o5.jpg

Stari cipovi.

fq77.jpg

Stigli stelujuci regulatori pritiska goriva

u2bf.jpg

rkw6.jpg

Bije 8 bara :lol:

aztp.jpg

rkd5.jpg

qwlp.jpg

aik8.jpg

Ostaje jos neka bolja pumpa da se kupi, ova sad gubi pritisak u vecim obrtajima...

Svratio malo na Opel skup :prankster2:

x3om.jpg

xwau.jpg

i odmah na pranje :lol:

jnho.jpg

Sa mladjim bratom :e30:

41s1.jpg

jpuw.jpg

Dok se ne uradi zastita kartera nista od ovoga...

d6dc.jpg

txt8.jpg

jdu6.jpg

Da dodam da cip radi svoj posao odlicno. Motor radi kao sat bez protokomera, niti naliva gorivo niti je siromasna smesa. U nizim obrtajima je osetno jaci i zivlji, a u visim ide ludo kako god okrenes :)

Link to post
Share on other sites

to je ono sto ja pricam , ja sam stavio hamman cip i auto radi bolje kada su otkopcane lambda sonde i protokomer ... doduse naliva malo vise ...

nego , oni singapur cipovi ... to je stojalo na autu ?, jer na mojima koji su skinuti pecat BMW i neki brojevi ?

doduse dok se ne otera na valjke nista od zabave , za sada TI radi posao ali daleko je to od pravog sjaja .... bilo kako bilo 306ks nema sanse da prebaci :lol:

Link to post
Share on other sites

turi znakove na haubeeeeeeeee

Link to post
Share on other sites

:) ne moz' manja felna. Ono su cipovi koji su bili... ko zna ko je to cipovao i sta je radio. Blokada je bila na nekih 7500-600, fabricki je oko 7250. Imam sonde i cita ih lepo ne bi da skidam, nalivao ti je vise sa hamman cipom jer on nema alpha n dijagram da radi bez protokomera pa kad ga otkacis naliva za svaki slucaj :) neka prebaci 300 ja zadovoljan... nemam klimu i vazdusnu pumpu (1 kais i 3 remenice), nemam katalizatore otvoren izduv, otvoren usis i radjena glava... i nemam visko.

Link to post
Share on other sites