Recommended Posts

Evo par slicica kako sam natovario BMW 750i na prikolicu ,koja je zakacena za mog Golfa 1,jadnik se podigao metar od zemlje,ne oseca ga ova crna azdaja,ni njega,a ni prikolicu,naravno Golf je sve to vukao od Nisa pa do Kraljeva 150km,KO KAZE DA JE GOLF 1 NA PLIN MALI I SLAB,AJ SAD DA CUJEM!!!!!Fotografija0044.jpgFotografija0045.jpgFotografija0046.jpg

Link to post
Share on other sites

Sad lepo ovaj golf ponudi na oglas i kazi im da sedmica nije istrgla njegov zadnji kraj :)

I zovi nas da dodjemo ja i miki po nju....

Link to post
Share on other sites

Ovo sto si uradio neko bi pomislio da je pohvalno i cak ti cestitao na tome....Nije u pitanju snaga auta moze li da vuce vec moze li da stane...ovo da si uradio negde u inostranstvu recimo Austriji siguran sam da te ne bi policija uopste kaznila....vec bi bio pod oruzanom pratnjom sproveden u najblizu dobro obezbedjenu psihijatrijsku ustanovu....Nemoj me pogresno shvatiti ali ti ovo uopste nije bilo bezbedno.....

Link to post
Share on other sites

Naravno da nije bilo bezbedno,malo sam se nasalio sa tim da Golf ne moze da povuce i itd...ceo put sam vozio 40km/h,nisam smeo da predjem preko toga,jer bi bilo totalno nebezbedno i naravno nema kocenja.

Link to post
Share on other sites