e30 325i M Technic 2


Recommended Posts

Nadjoh malo vremena pa rekoh ajd' da predstavim i ja moju krkelu.. :D

Za 3 godine sam imao 5x e30, 1x e32, 3x e34, 3x e36, 1x e39, 1x e46 i posle svega toga se vratio na prvu ljubav :e30: ...

U pitanju je fabricki M Tech.2 sa minimalnom opremom.Ima siber,ABS,mali BC,kadice,retrovizor sa svetlima kao i svaki M Tech. i to je to.

Spolja ima ceo kit M Tech. sem prednjeg branika koji je unisten u havariji kod predhodnog vlasnika,ali nabavljen je drugi originalni,pa se ceka leto kada ce ceo auto ici na farbanje.Plan je da se auto sto vise dovede u fabricko stanje...

Na trapovima su Koni sport amorti sa kracim hodom i RH opruge.Trenutno je na fabrickim oprugama zbog snega,ali na prolece se vraca RH ili Eibach,videcemo sta ce bolje da se uklopi sa Borbet A 16-icama.Napred ima jos excentricne silene i to je to sto se tice trapova.

Motor je 2.7 sa glavom od 2.5,sa alpininim cipom,diznama i protokomerom od 3.5m30,imao je i schrick-ovu sport bregastu od 288°,al je pucanje klackalice dovelo do njenog unistenja,tako da je sad opet obicna u njemu i nece se menjati nista vise oko motora posto je pre 10 000km,stavljeno sve novo u njega.tako da ce se voziti dok ne umre,a onda ce verovatno nesto drugo da se pakuje...mada s'obzirom da je prosli motor presao 140000km od kojih je 100000 bilo nasilnicke voznje,nadam se da ce mi ovaj potrajati bar jos god.-dve...

I to je to od prilike..slike nemam,jbg...salim se,bice veceras.. :)

20121209155706.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 608
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako je to onaj koji mislim da jeste, bio je kriv kao kifla.., bez uvrede... ;)

Link to post
Share on other sites

Jok, nije na gazeli, na gazeli je samo bankina nastradala i malo krilo, nego ispod nje, posto je pao na setaliste pored Save, e da je bar u vodu upao, bolje bi prosao...

Link to post
Share on other sites

...naravucenije ...

japancev je naj naj .... ostali kao sto neko rece diskvalifikovani , a i sta te briga kada ces u sledecih 3 godina promeniti 2xe456 , 17xe321 itd ... pravi bmw entuzijasta-sentimentalac :)

u zdravlju ga vozio :)

Link to post
Share on other sites

Ovaj u levom "odelenju" mi se vise svidja :lol:

Salu na stranu,super kocka,a masina... mogu da zamislim sta radi.. :unsure:

haha,levo odeljenje je ///M odeljenje,tu samo nadr*ane masine ulaze,a desno je za nas obicne... :)

Masina je ok,za svakodnevnu voznju mi je taman..

Prelepo izgleda,a motor san svih koji vole m20

Hvala Sale.Na leto planiram komplet farbanje celog auta i vracanje prednjeg m tech branika,pa ce tek da bude prelep...A motor ako ti se tolko svidja,imam ja jos jedan,pa se javi da budzimo nesto... :D

Link to post
Share on other sites