e30 325i M Technic 2


Recommended Posts

Pa i jeste profi radionica,ovo su slike iz moje garaže koja je u haosu... :lol:

Čovek je takav da fušerizam kod njega ne dolazi u obzir,radi lepo i kvalitetno i to lepo naplaćuje,zato i radi onakva kola...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 608
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nadam se da mi nikad nece trebati ali radi posao za sve pare :clapping: Koje godiste je cerka :girl_crazy: i daj broj telefona da se nadje hahaha

Kad bude novih slika okaci i srecan rad!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Izvaren desni dzep ispod akumulatora i donje ćoše iza desnog krila...Ipak je morao da popusti negde za ove 24 godine..Inače sve ostalo je u fabričkom stanju(sajtne,rubovi,patos..)

Lim predjen anticorrosive primer-om pa diht masa preko varova pa će zaštita ovih dana...

yegf.jpg

9wo7.jpg

x9xu.jpg

Ispeglani rubovi iznutra

5t8g.jpg

yx3q.jpg

Proba visine B)

uof2.jpg

Link to post
Share on other sites

Nije valjda da stavljas borbet, dosadile su jezivo...

Link to post
Share on other sites

Hvala,trudim se da sve bude kvalitetno odradjeno.5 dana sam pripremao auto za zaštitu,otelio sam se dok sam očistio naslage ulja i prašine jer se svo ulje iz motora prolilo po motornom prostoru i curelo od pozarnog do nazad...

Gde god je bilo golog lima isprskan je anticorrosive primer,preko varova diht masa i ceo patos,koševi i sajtne koje su inače bile u prvoj boji su isprskane mipinom zaštitom i sad sledi sklapanje trapova pa se šalje na pripremu i farbanje kod profesionalca... :)

c4c5.jpg

zxxj.jpg

akumulator

o8i5.jpg

vikt.jpg

j24l.jpg

o7mp.jpg

pqa6.jpg

Link to post
Share on other sites

nema veze,vise bi mi bilo krivo da ga je neko kupio,ovako kod tebe je :P jel se vidimo u nedelju u NS?

Link to post
Share on other sites