e30 325i M Technic 2


Recommended Posts

  • Replies 608
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa vidis sta pisem za mene, neces da prodajes jedan barem? Moze I na pm ako je skatljivo :P

Jedan je obecan na poklon drugaru sa foruma,a jedan nek stoji ako nekad mozda bude neki ///M.. :)

Sledeci je pravi old skul mt1,bice fino.. ;)

Link to post
Share on other sites

tomara druze zato ti i jesi POTENCIJALNI vlasnik e30...

ja ovo nisam pravio za pozeraj vec da se TERA...da sam hteo da ga mazim dodao bih soma-2 na ove pare koliko me kosta za neki 320d e90 i vozio se ko penzioner...ovaj auto mi mami osmeh na licu kad god sednem u njega,a koja je svrha onda voziti ovakav auto ako ga ne vozis ko lud...

to je moje misljenje...

Svaka ti dala za ovo goro izreceno ! konacno neko sa kim delim isto misljenje, jako lepo receno !

prelistah dobar deo teme, glupo je bilo sta komentarisati, svaka cast !

Link to post
Share on other sites

mladost ludost...cuti,bar da se izglupiram sad ko covek dok ne predjem na seat kad ostarim... :P

To je neka medju faza, vratice se "deda" na kocku da se vadi :)))

moja prognoza je neki mt1 a mozda i neka e36ica :D sta li ce biti pre...

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

gde si iskopao ove slike majke ti?

Link to post
Share on other sites

Cujem se redovno sa sadasnjim vlasnikom,covek je trgovac i uvozi i prodaje samo matore bembare,ima uvek 20-ak automobila pa ne moze da pere sve svaki dan,ovaj je jos i dobar jer je siva boja,da vidite crne na sta lice...strasno..

Ali ramovi za tablice su vrh,tamo i nemaju table kao mi al mu se svidja sto pise bmw fan klub pa ih drzi na kolima... :D

Link to post
Share on other sites