e30 325i M Technic 2


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 608
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ucinilo mi se da sam video prstrnove sa stopericsma za brissce farova.

Jel mozes da okrenes da filter ide ka dole ili napred.

mogu da okrenem,ali opet udara cev od prvog cilindra jer ona ide uz blok,imao sam 2 takve grane..sad jurim trecu... :)

Link to post
Share on other sites

ma ima grana kolko hoces,samo mora prva cev da ide sto dalje od bloka da nebi udarala u kuciste.kad bi skinuo izlaze za hladnjak ulja i stavio samo filter,mogao bih bilo koju granu za m20 da stavim,ali ovako mora neka koja je posabno pravljena za motore sa uljnim hladnjakom..

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Sta bre da se ispolira kad ga je unistio :( Garant je bilo malo vise alkohola pa drift-bankina-krov.... ili tako nekako...

bitno je da nema povreda a kocki ce biti..

To je šala,jes muka al valja da se malo našalimo.......btw verujem da nije u pitanju alkohol pre će biti pesak ili ono ,"...još malo pa ću da kočim,još samo metar..."

Link to post
Share on other sites

nista sa auta nije na prodaju.(za sad)...

desilo se to da mi je naleteo neki pijani konj na mene koji se kretao mojom stranom ulice.

posto je em pijan,em konjina nagazio je kocnicu kada me je video i smotao volan u desno,ali su mu prednji tockovi blokirali i samo je nastavio pravo u mene.ja sam pokusao da izbegnem kontakt tako sto sam sisao sa puta i udario karterom u staru betonsku banderu koja je stajala polozena u travi koju nisam ni video i zabacilo me previse desno i spao sam u skolsko dvoriste koje je nize od puta za 2 metra i sva sreca bilo je prazno,ja sam bio vezan kao i uvek i niko nije povredjen.

trazio sam uvidjaj,zvao pandure,napravili su zapisnik.cekali smo ih 2 sata i kada su stigli na alko testu sam ja imao 0.00,a drugi vozac je imao 1.20 promila sa 1.21 je privodi u stanicu!sto znaci da su dosli malo ranije priveli bi ga na licu mesta...

cekam sad zapisnik i da vidim sta ce biti kod sudije za prekrsaje,nadam se da ce presuditi u moju korist i da ce mi isplatiti bar neki dinar za stetu...

zajebao sam se sto nisam prijavio da sam povredjen pa da ga gonim i za to...

Link to post
Share on other sites