e30 325i M Technic 2


Recommended Posts

nista sa auta nije na prodaju.(za sad)...

desilo se to da mi je naleteo neki pijani konj na mene koji se kretao mojom stranom ulice.

posto je em pijan,em konjina nagazio je kocnicu kada me je video i smotao volan u desno,ali su mu prednji tockovi blokirali i samo je nastavio pravo u mene.ja sam pokusao da izbegnem kontakt tako sto sam sisao sa puta i udario karterom u staru betonsku banderu koja je stajala polozena u travi koju nisam ni video i zabacilo me previse desno i spao sam u skolsko dvoriste koje je nize od puta za 2 metra i sva sreca bilo je prazno,ja sam bio vezan kao i uvek i niko nije povredjen.

trazio sam uvidjaj,zvao pandure,napravili su zapisnik.cekali smo ih 2 sata i kada su stigli na alko testu sam ja imao 0.00,a drugi vozac je imao 1.20 promila sa 1.21 je privodi u stanicu!sto znaci da su dosli malo ranije priveli bi ga na licu mesta...

cekam sad zapisnik i da vidim sta ce biti kod sudije za prekrsaje,nadam se da ce presuditi u moju korist i da ce mi isplatiti bar neki dinar za stetu...

zajebao sam se sto nisam prijavio da sam povredjen pa da ga gonim i za to...

Nikad nije kasno , verujem da te sve zivo boli sad kad se ohladilo ;)

A vrat naj vise

Link to post
Share on other sites
  • Replies 608
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bio sam vezan i nisam se nigde udario tokom sudara,ali kada sam odvezao pojas pao sam na glavu i to se sad oseca,boli me glava od sinoc....bio sam danas u urgentnom,snimali me,kazu sve je ok,bio neki pandur,uzeo mi podatke posto sam rekao da sam imao saobracajku,al mi sad jos nista nije jasno,dali ce to preci u krivicnu ili ce ostati prekrsajna,pojma nemam...imam potvrdu od danas da su me pregledali,ali nisu nasli nikakve povrede,a to sto me boli glava kaze popi neki lek,tako mora...

Link to post
Share on other sites

krivicnu prijavu protiv njega podizu ako ti kazes, a odstetu za povrede ti isplacuje njegovo osiguranje, naravno sto vise nalaza za povrede, to bolje... ako ga gonis krivicno, vuci cete se po sudu ko zna koliko, ne verujem da ces nesto dobiti, samo ces izgubiti vreme...

Link to post
Share on other sites

Trebao si da ga raspizdis u centar kakvo sletanje koj moj direct u njega da od ovog pasata ostane samo uspomena. Ko se danas dobija i kako dozvolu ovo bre nije normalno -.- Ako mu se loce ima taxi pa nek plati da ga voze. Druze jbg sta da ti kazem nadji neku dobru limarijsku e30-ku pa prepakuj i taman da uzmes neki dinar kao odstetu (goni ga za pretrpljeni strah i zali se da te sve boli) pa da napravis jos lepsu kockicu (ako je moguce ova je bila fenomenalna). Najbitnije u svemu ovome da si ostao nepovredjen a ostlo ce doci samo polako ;)

Link to post
Share on other sites

krivicnu prijavu protiv njega podizu ako ti kazes, a odstetu za povrede ti isplacuje njegovo osiguranje, naravno sto vise nalaza za povrede, to bolje... ako ga gonis krivicno, vuci cete se po sudu ko zna koliko, ne verujem da ces nesto dobiti, samo ces izgubiti vreme...

Ja kolko se secam od krivicne prijave ne dobija on nikakvu naknadu samo ovaj moze da lezi zatvor. Tako da mani se corava posla goni ga za materijalnu i nematerijalnu stetu ;)

Link to post
Share on other sites

krivicna prijava ide ako ima povreda, prekrsajna ako nema. sve po automatizmu.

Krivicna je za teske telesne povrede ili smrtni slucaj na bilokojoj strani (tad izlazi i javni tuzilac da vrsi uvidjaj.

Link to post
Share on other sites

povreda vrata je teska telesna povreda.

Naravno da jeste tu se slazem 100% ali njemu su pregledom ustanovili da uopste nema povrede tako da ako malo ne pojuri neku vezu i nekog advokata od toga leba nema. Mora da se izbori za sve to ako je pametan ionako to placa osiguranje a ne on licno, medjutim postoji mogucnost da on njemu licno pusti tuzbu za tezu povredu i pretrpljen strah ali pitanje je kako ce to ici i koliko koristi moze od toga da izvuce.

Link to post
Share on other sites

jutros bio u urgentnom,zalio se na glavobolju i bol u predelu vrata.

na neurohirurgiji napisali

Navodi da je sinoc povredjen u s.udesu kao vozac

Rekonstruise okolnosti povredjivanja i nije povracao.

bez piramidne lateralizacije

lokalno: bez tragova povredjivanja poglavine

na ortopediji napisali

Dg:-distorsio et distensio columnae vertebralis cervicalis S13.4

-distorsio et distensio columnae vertebralis thoracalis S23.3

navodi da je sinoc povredjen kao vozac

zali se na bol u predelu vrata.druge ortopedske povrede ne navodi.samostalno hoda,hod uredan.

obj. Palaptorna osetljivost paravertebralne muskulature vrata i proksimalnog segmenta Th kicme,pokreti uredni,bez grubih neuroloskih ispada.klinickim pregledom ne nalazim znake drugih ortopedskih povreda.

rtg c i th kicme u dva pravca ne vidim jasne znake sveze kostanozglobne povrede.

th.mirovanje,analgetika po potrebi...

Link to post
Share on other sites

majko moja šta su ti srbi...

čovek je imao sreće što je ostao živ, što će ga njegovi kući opet videti

i treba tome da zahvali bogu

a vi ga još savetujete kako da na krivičan način zaradi na tom događaju...

Link to post
Share on other sites

znaci od istegnuca tuki za pare?sta treba,da izlomim vrat?

drugar mi radi u palati i on mi i reko da idem da se zalim za povrede jer kaze kad bi video zbog cega ljudi dolaze tamo nebi verovao...za obicno gradsko grebanje i cesanje dolaze da traze pare za povrede,a ja majmun se isprevrtao i nista...

daleko od toga da trazim da zaradim,samo onoliko koliko mi treba da sredim auto...ako se ovo uopste i moze srediti...najverovatnije ce da radi druga skoljka ako strucnjaci kazu da mu nema leka....

Link to post
Share on other sites

najedi se krompira koji nije termicki obradjivan , i trci u hitnu .... ima da te boli i glava i da povracas ...

vrat i ledja niko zivi ne moze sa sigurnoscu da potvrdi da je ok ili ne ...

Link to post
Share on other sites

majko moja šta su ti srbi...

čovek je imao sreće što je ostao živ, što će ga njegovi kući opet videti

i treba tome da zahvali bogu

a vi ga još savetujete kako da na krivičan način zaradi na tom događaju...

:yes:

@marudza

Bas tako kako kaze error, batali te namestaljke, ne daj boze sutra tako nesto tebi moze da se desi...

Mom drugaru preti robija zbog takvih namestanja.

Da je taj lik pobegao sa lica mesta pa i da razumem, ma svi gresimo!

Link to post
Share on other sites

znaci od istegnuca tuki za pare?sta treba,da izlomim vrat?

drugar mi radi u palati i on mi i reko da idem da se zalim za povrede jer kaze kad bi video zbog cega ljudi dolaze tamo nebi verovao...za obicno gradsko grebanje i cesanje dolaze da traze pare za povrede,a ja majmun se isprevrtao i nista...

daleko od toga da trazim da zaradim,samo onoliko koliko mi treba da sredim auto...ako se ovo uopste i moze srediti...najverovatnije ce da radi druga skoljka ako strucnjaci kazu da mu nema leka....

Ma pusti Auto vazno je da si ti dobro, Auto ces srediti...

Link to post
Share on other sites

au, otkud ovoliki moralisti ovde... covek je pijan seo za volan a ovaj se smandrljao niz jendek zbog budale, treba da mu uzme sve sto ima a ne tapsanje po ramenu, bravo i ostala sranja, sledeci put moze ishod biti mnogo gori.

Link to post
Share on other sites