e30 325i M Technic 2


Recommended Posts

au, otkud ovoliki moralisti ovde... covek je pijan seo za volan a ovaj se smandrljao niz jendek zbog budale, treba da mu uzme sve sto ima a ne tapsanje po ramenu, bravo i ostala sranja, sledeci put moze ishod biti mnogo gori.

bas to,taj rad.u mardelj s njim!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 608
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Opet kazem SVA SRECA sto je skolsko dvoriste bilo prazno.mogla je i mnogo veca tragedija da se dogodi...

A ja iskreno zalim sto nisam udario u njega,sredio bi auto za 2 dana i boleo bi me k***c.a ovako moj auto zbog njega sahranjen,a on possle produzio u kafanu neogreban i bole ga paja...

Link to post
Share on other sites

Sutra opet na pregled malo iskrivi vrat i vici kako se hladi sve vise boli .

Ja sam imao udes u BGD-u sa kockom i isao to vece na preglede snimanja i nista se nije videlo niti moze da se vidi na vratu sve dok se ne polomi , i posle tri godine sam pokrenuo slucaj i dobio ostetu i za auto i povrede .

Link to post
Share on other sites

Opet kazem SVA SRECA sto je skolsko dvoriste bilo prazno.mogla je i mnogo veca tragedija da se dogodi...

A ja iskreno zalim sto nisam udario u njega,sredio bi auto za 2 dana i boleo bi me k***c.a ovako moj auto zbog njega sahranjen,a on possle produzio u kafanu neogreban i bole ga paja...

pokazimi ga kad dodjem da mu ja polupam auto bejzbolkom,jel znas ko je?odakle itd.zapisi broj njegov tablica.

Link to post
Share on other sites

Sutra opet na pregled malo iskrivi vrat i vici kako se hladi sve vise boli .

Ja sam imao udes u BGD-u sa kockom i isao to vece na preglede snimanja i nista se nije videlo niti moze da se vidi na vratu sve dok se ne polomi , i posle tri godine sam pokrenuo slucaj i dobio ostetu i za auto i povrede .

sto je najgore,mene stvarno boli glava i vrat...

hteo sam da odem na banjicu na ortopediju danas,ali ne rade do ponedeljka zbog praznika...

a kontam da niko nece da mi uvazi to kad je proslo 3 dana od nesrece...

Link to post
Share on other sites

pa ne stvarno mislim da treba da mu se na...emo mame i da se iznabada skot a auto dase sretne s bejzbolkom.vozi pijan i znaci garantujem da mu nije prvi ni poslednji put.zakon???sta gde???boli ga tuki otiso da pije pa na spavanje a to sto je mogo da ubije nekog(tebe)nikom nista.i jos onakva kocka ode u istoriju.

samo steta sto cu ja da se oladim dok dodjem iz moskve u srb.

Link to post
Share on other sites

povreda vrata je teska telesna povreda.

Šta znači povreda vrata? U koliko je došlo do preloma bilo koje kosti u telu ili su nastupile povrede opasne po život podnosi se krivična prijava po službenoj dužnosti bez obzira na volju ili želju oštećenog,prekršajna takodje ide po službenoj dužnosti samim tim što je neko od učesnika nezgode pozvao policiju,a ima lake telesne povrede kao što su oguljotine,hematomi,istegnuća ili ne mora niko imati povrede dovoljna je matrijalna šteta.......kako bi razlikovali krivično od prekršajnog moramo znati stepen povreda koji se dobija uglavnom na U.C. Ponekad ranjavanje vatrenim oružjem može biti laka telesna povreda npr.ako projektil (zrno) ne ošteti ni jedan vitalan organ. Sve zavisi od toga šta doktor napiše u izveštaju.U ovom slučaju svakako ide prekršajna zbog izazivanja udesa,vožnje u alkoholisanom stanju itd.U tom predmetu postoji nešto što se zove dopuna odnosno kada učesnik u nezgodi naknadno zatraži lekasku pomoć npr.vruća rana koju trenutno ne osećamo,adrenalin koji je poprilično visok u takvim situacima koji takodje maskira bol.Postoji i unutrašnje krvarenje od kojeg može da pozli i do nekoliko sati nakon povrede koja na prvi pogled deluje zanemarljivo........U glavnom, u 90 procenata teška telesna povreda povlači krivičnu,a laka telesna povreda prekršajnu. Nadam se da sam bio od koristi i da nisam udavio......

Link to post
Share on other sites

Dakle ili da raspizdimo Mareta u vuglu pa da stvarno ima kragnu,pošto ovde izgleda nemamo docu na forumu,ili da damo svi po 10 € i ja se kockom spucam u njegovog pasata..normalno prethodno izvarimo kavez :lol:

Link to post
Share on other sites

sto je najgore,mene stvarno boli glava i vrat...

hteo sam da odem na banjicu na ortopediju danas,ali ne rade do ponedeljka zbog praznika...

a kontam da niko nece da mi uvazi to kad je proslo 3 dana od nesrece...

Pa sta cekas onda , pali negde u hitnu i malo se izgrbavi a ne da se zajebavas tamo sa sestrama , kukaj malo , boli , vrti se , mucnina , reci da si se ispovracao te noci pred zoru ...

PS.

Izprevrtao si se i nornalno je da si ugruvan i da si pao na glavu i vrat prilikom odvezivanja a i prilikom samog prevrtanja .

I nadji nekog advokata da ti organizuje dodatne preglede ...

Link to post
Share on other sites

ukratko, kragna je teska telesna povreda.

Pa kao što sam i napisao,sve zavisi šta napiše doktor u lekarskom izveštaju.Kragna može biti teška telesna ako recimo lice-pacijent ima npr.naprsnuće pršljena ili bilo koju drugu povredu koja je opasna po život. Taodje,kragnu može staviti i lice koje ima istegnuće vratnih mišića ili recimo nagnječenje takodje vratnih mišića što je laka telesna.Ključ stepena povrede je doktor koji potpisuje lekarski izveštaj i koji i sam mora dokazati svoju teoruju npr.ultra zvuk,snimak itd.......

Bilo kako bilo,Marudži želim brz oporavak i dranje osiguranja do poslednjeg dinara!

Link to post
Share on other sites

sto je najgore,mene stvarno boli glava i vrat...

hteo sam da odem na banjicu na ortopediju danas,ali ne rade do ponedeljka zbog praznika...

a kontam da niko nece da mi uvazi to kad je proslo 3 dana od nesrece...

Uvek postoji neka dežurna služba bilo to K.B.C, U.C, V.M.A......ako te stvarno boli nemoj se igrati glavom.Raspitaj se samo ko je od navedenih dežuran i put pod noge.Informaciju ćeš dobiti ako pozoveš HITNU,oni znaju raspored rada dežurnih ustanova kada su praznici i neradni dani u pitanju...........

Link to post
Share on other sites

bas steta bio ti je extra auto ali bitno je da tebi nije nista ostalo ce se srediti

a sto se tice naplate stete neznam gde ti je auto osiguran jel i ja sam imao slicnu situaciju samo bez izvrtanja i nisam ja vozio nego moja sestra vracala se s posla i pijana budala ispravi krivinu i tras u auto odere celu stranu na vozacevim vratima puklo staklo itd.. auto je osiguran u AMSS morao sam da cekam samo izvestaj i policije posle toga su dosli iz AMSS slikali i u roku od desetak dana legle su pare,a ta pijana budala je naduvala balon na 1.66 promila

Link to post
Share on other sites

Ma trebao si se zaliti do kraja na povredu vrata,stavis kragnicu,malo nosas,nervira,ali bi dobio lovu za povredu...iako je jako bitno znati nekog ko se razume u nacine naplate stete,jer bi sam tesko ista izvukao... Nek si ti dobro,al me nervira sto je Passat ostao citav! :diablo:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Možda bude nekog keša... :)

Pre par dana me kontaktirala neka riba iz agencije za konsalting i usluge pri naplati štete i napričala mi kako možemo da ih tužimo bla,bla...Bio sam juče u dunavu,podigao zapisnik,sva krivica spada na onog majmuna iz pasata,meni će osiguranje da isplati štetu,a on ce morati sve njima da nadoknadi jer je bio u alkoholisanom stanju...

Potpisao sam neki ugovor sa onom ribom iz agencije da mi oni vode slučaj,danas mi bio neki njihov sudski veštak koji mi je slikao auto pa onda oni idu da se cimaju po osiguranjima i tako to i uzimaju mi 15% od ukupne sume koju izvuku,tako da za stetu dobijam pare 100%,a za povrede ce da pokusaju pa ako prodje-prodje...

Dopisali su u zapisniku da sam bio sutradan u U.C. i da su mi konstatovali lake povrede pa ce da vidi kao da mi izvuce nesto i za to...U svakom slucaju kolko god da dobijem ja sam zadovoljan jer polako već prikupljam sve delove i spremam se za komplet sredjivanje celog auta koje sam inace i planirao,tako da ce me sad izaci mozda 200-300e vise od onoga sto sam zamislio al dobro,bice to sve ok...

Čekam još koji dan da mi jave iz osiguranja da prihvataju procenu ovog veštaka koji mi je dolazio danas jer će možda hteti da ga pogleda i njihov čovek i onda kreće da se kupusa sve do golog lima...

do tad furamo military fazon... :D

20130227160728.jpg

Link to post
Share on other sites