e30 325i M Technic 2


Recommended Posts

Zaboravih da kazem da se sprema i nov motor za zverku,cekaju se delovi sa svih strana sveta :D ,no više o tome kad za to dodje vreme...

Što se tiče boje u VELIKOJ sam dilemi sada pošto se farba kompletan auto,mogu da biram boju,ali planirao sam da ide u ovu istu u kojoj je i izašao iz fabrike,ali setio sam se jednog klipa sa mt2 kockom u estoril blue nijansi koja mi sada neda mira...ne znam,nisam pametan.obe su do jaja,al sam više za fabrika look :) ...dajte predloge...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 608
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

plava varijanta tvog predloga mi je najlepša ovo drugo je već vidjeno češće,,a i polirane felne sa falcom na tu plavu leze odlicno,,iz iskustva,jer sam vozio jedan 325 sa tom bojom pre mnogo godina,,,,

Link to post
Share on other sites

videcemo...jos nista nisam odlucio,a verovatno se nista nece ni znati do trenutka kad auto udje u komoru...

a sto se tice para,trebalo bi do kraja meseca da legne nesto,mada od ovih iz agencije ni traga ni glasa,ne javljaju nista... <_<

Link to post
Share on other sites

Posle sto godina se ukacim na forum i imam sta da vidim.. i to slucajno kliknuh na ovaj auto ne znajuci.. A u bree..

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=2273&st=0

Dobro je da si ziv! Napravi ga da bude i bolji i lepsi kao sto je Zare hteo kad ga je uzeo od mene pa da ga ja kupim od tebe xexe! Kad tad ce to opet da bude moj auto,Zareta cu da roknem sto ga je uopste prodao. Pozdrav i drzi se, sredice ti to.

I da, ostavi ga da bude fabrika spolja,naj lepsi je tako.. I ja sam hteo svasta nesto ali kad sam ga sklopio bilo mi je zao da menjam bilo sta. Trazi od zareta njegove fabricke felne,ove 17-ice su lepe ali.. Izgleda da sam omatorio.. xexe..

Link to post
Share on other sites

Misliš da je to slučajnost,pazi ovo...

Natrčim ja u oglasima na neki pravljen rezervoar za kocku prodaje lik sa Konjarnika,odem ja do njega,vidim pun podrum delova od neke kocke i ispriča on meni celu priču kako mu je drug slupao auto pa kupili drugu kocku bla,bla,bla i dodjemo do toga da ja otkupim ceo podrum delova od njega koji su mu ostali od neke crvene kocke koju je kupio od nekog GAGE,a medju tim delovima je bio i prednji MT2 branik koji je uzeo od tebe koji je bio na ovom autu koji je sad kod mene :wacko: i čuvao ja taj branik kao ko zna,možda zatreba nekad i na kraju kupim i tu kocku na kojoj je bio taj branik i opet posle Booga pitaj kolko godina se taj branik vraća na taj auto na kojem je bio...reecii?

A felne sad ima fabricke bbs,ali će ići one polirane borbet A 16-ice kad bude gotov...

Link to post
Share on other sites

Sredices ti to ne brini, samo izjuri pare pa ces lako. Kakav pravljeni rezervoar, za u gepek ili ? Da li je pametno da se izbaci ona cantra za benzinske pare?

Link to post
Share on other sites

Moj pokojni drugar Dragance,ovde na forumu je bio dragance puizzamajstor, je od mene uzeo crvenu kockicu a od mog drugog drugara Rajka sivu skoljku i sve te delove koje si vide iz njegovog podruma. Plus je ostalo glavnih delova koje sam ja trebao da stavljam na tu tvoju kocku,tj moju kocku :),bili su tu jos m-ovi trapovi i kocnice,felne,dva motora m20,dva motora m52 od kojih je jedan bio mnogo zao,brdo jos amortizera i ko zna cega jos sto nije moglo da stane kod Draganceta pa je ostalo kod Rajka. Zbog posla sam morao da auto prodam Zaretu pa je Dragance poceo da pakuje sebi sve ono sto sam ja hteo,prvo je napravio auto da moze da se vozi a trapovi i ova ostala cuda su cekala na ugradnju kod Rajka i onda se Dragance razboleo..

Napravi taj auto, sad si razbio maler,i uzivaj u njemu..

Link to post
Share on other sites

Znam sve,ostavio sam mu nešto od onih delova,dogovarali se za ugradnju,dolazio je kod mene par puta da mu čačkam kocku,od burazera sam mu kupio peticu,baš,baš retko dobar dečko,kada mi je Ljube javio za Gagija bio sam u šoku sat vremena,jbg.takvi obično i najebu...

Biće kocka ko zmaj,da se reši samo drkanje sa osiguranjem i krećemo...

Link to post
Share on other sites

Jel Rajko onaj decko iz Zeleznika kod koga je stajala ova kocka i ona siva sa cetvoro vrata??

Link to post
Share on other sites

Ja sam davno isao kod njega da gledam ovaj marudzin auto, pa je bio neki dogovor da kupim tog njegovog sa cetvoro vrata i komplet sve od delova sto ima..., i to za neku smesnu cifru, tipa soma evrica, medjutim nisam imao gde da prenesem sve to i dok sam se ja smisljao neko je bio pametniji.. :(

Link to post
Share on other sites

Jok, nije na gazeli, na gazeli je samo bankina nastradala i malo krilo, nego ispod nje, posto je pao na setaliste pored Save, e da je bar u vodu upao, bolje bi prosao...

Link to post
Share on other sites

Moj pokojni drugar Dragance,ovde na forumu je bio dragance puizzamajstor, je od mene uzeo crvenu kockicu a od mog drugog drugara Rajka sivu skoljku i sve te delove koje si vide iz njegovog podruma. Plus je ostalo glavnih delova koje sam ja trebao da stavljam na tu tvoju kocku,tj moju kocku :),bili su tu jos m-ovi trapovi i kocnice,felne,dva motora m20,dva motora m52 od kojih je jedan bio mnogo zao,brdo jos amortizera i ko zna cega jos sto nije moglo da stane kod Draganceta pa je ostalo kod Rajka. Zbog posla sam morao da auto prodam Zaretu pa je Dragance poceo da pakuje sebi sve ono sto sam ja hteo,prvo je napravio auto da moze da se vozi a trapovi i ova ostala cuda su cekala na ugradnju kod Rajka i onda se Dragance razboleo..

Napravi taj auto, sad si razbio maler,i uzivaj u njemu..

Instruktore pa gde ste Vi?

Ma sredice to Mare!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Danas uhvatio malo slobodnog vremena pa reko da sredim trap posto je desna strana stradala kad je sva tezina auta pala na viljusku i nabila tocak do pozarnog zida pa auto nije mogao ni da se krece...

ovako je to izgledalo

20130220131831.jpg

ovako izgleda viljuska

20130328175220.jpg

poredjenja radi kako bi trebala da izgleda...

20130328180252.jpg

posle ovoga se vise uopste ne zabrinjavam oko pucanja viljuski zbog grejanja i krivljenja za konverziju na 5 rupa,kad posle ovog savijanja "na ladno" nije pukla nece ni za ono malo,tako da na drugi auto stavljam krivljene viljuske 100% :D

zamenjena viljuska i kugle i sada je sve na svom mestu

20130330182816.jpg

i sutra bi konacno trebala da udje u garazu gde sledi nastavak radova oko mehanike pa rasturanje pa kod limara... :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Sta reci a ne zaplakati... Stvarno sazaljevam slucaj, ne mogu da verujem sta sve moze da se desi zbog pijanih budala... I ja sam imao slicnu situaciju, tamnan sam spakovao ceo auto kako sam planirao i nisam ga ni pola godine vozio polupao sam ga sa svih strana, jedino je krov bio citav... Bitno da niko nije izgubio zivot, znam da se sve ostalo da srediti ali stvarno treba velika zelja i dosta para da bi se sve to vratilo na top stanje, samo napred druze nemoj da klones duhom i ako ti ne ide nesto kako si planirao, ostavi pa nastavi sutra dan... Iskreno se nadam da ces srediti brzo sve sto si planirao... pozdrav

Link to post
Share on other sites