kupovina 325i e46


Recommended Posts

I jos jedno pitanje?

Da li je bar malo bolji ovaj motor po pitanju rashladnog sistema?

M43 je po tom pitanju katastrofa,sve zivo sam promenio.Racve,sva creva,ekspanzionu posudu...

Ako jeste,da odmah izmenjam sve i da ne mislim o tome...

Cini mi se da ovaj motor radi na malo nizoj temperaturi od m43?

Link to post
Share on other sites

Rashadni sistem je svima potencijlna slaba tacka.

A, sta ce ti ix, imas potrebu za tim pogonom? S obzirom na to da je drugaciji dosta od standardnih, ima vise stvari koje mogu da se pokvare ili moraju da se servisiraju, do toga da trosi vise, a to ionako nije uopste malo.

Link to post
Share on other sites

Ове фарбаре уби ова сива боја...браник крило и хауба различитии! И знаш како кажу ко није имао проблема са хлађењем тај и није возио BMW xDxD

Link to post
Share on other sites

Najbezbolnije resenje za rashladni sistem je da se promeni sve.Nije to neka investicija koliko moze da napravi stete motoru i bogami i zivcima...

Mene je sastavljalo jedno po jedno.Zamenim npr racvu,vozim mesec dana,ode druga.Zamenim tu drugu,ode crevo...

Sreca je jedina u tome sto ima indikator koji pokaze nedostatak antifriza inace bi bilo stete mnogo vece.

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Evo da se i ja uključim u ovu temu, iako sam prije par dana otvorio novu diskusiju upravo po pitanju kupovine bmw e46 320i. Ono što mene zanima koliko se otrpilike kreću sa cijenama očuvani primjerci e46ica (šestaka)? I koliko otprilike košta zamjena komopletnog rashladnog sistema, jer ako kupm bmw to ću prvo uraditi. Ovo pitam jer sam iz Republike Srpske, pa čisto da se orjentišem..

Hvala unaprijed

Link to post
Share on other sites