bmw e46 xenon orginal


Recommended Posts

Sta ce ti original kada sada imas dobre xenone i ne moraju da budu original? Pa da li ti znas koliko kosta original balast? U sustini ima raznih varijanti!

POgledaj ovu moju grupu

http://www.facebook.com/pages/ACG/162437613776425?ref=ts&fref=ts

I pogledaj BMW E46 320d koji je izasao iz moje garaze! Momak je isto hteo da budu kao fabricki, da se nigde nista ne vidi i tako je i uradjeno!

Ako si zainteresovan javi se na 069/485-05-95

Link to post
Share on other sites

svaka cast za rad, ali ovo nije logicno, zasto si projektore postavio na unutrasnju stranu odnosno na mesto dugih svetala?

To ne da nije fabricki uradjeno nego nije uradjeno kako treba...

prvo sto ti je snop uzi nego sto treba da bude a drugo kratka svetla su sada na visini dugih...

ovako treba da izgleda fabricki xenon far...

ALL2060.jpg

Link to post
Share on other sites

Momak je pitao da li je moguce da se to uradi na taj nacin, hteo je da bude drugacije jendostavno i tako sam i napravio i veruj mi da se varas povodom snopa, socivo je blago spusteno u odnosu na stara kratka svetla, tako da sam dobio extra snop kratko i perverzija dugacko svetlo! Ako si video da imam u ponudi i aftermarket farove, ako hoce Bata da mu bude priblizno fabricki a da mu se ne iscepa dzep. :)

Link to post
Share on other sites

Gadzicu javi se sram te bilo. Nema te ni za lek.

Mislim da su fabricki projektori ipak fabricki, sada ko sta voli. Ja ih imam u bi xenon varijanti i prezadovoljan sam.

Link to post
Share on other sites