Gde naci rubove za E30


Recommended Posts

Pozdrav forumasi... Potrebna mi je pomoc oko nalazenja rubova...Nalazim se u Smederevo i ne mogu da nadjem zadnje rubove za e 30,siroki stop,kraj `87. 2-vrata. Narucivao sam u Delmax-u ali poslali mi za karavana. Zvao sam Golas-a ali kosta me 4700 po rubu. Mislim da je to malo mnogo. Ove sto su mu poslali greskom za karavana,placao sam 2100din. Jel ima neko neko resenje??? Auto mi stoji na kanalu vec par dana,a kako stoje stvari,bice jos. Unapred hvala.. Pozz

Link to post
Share on other sites

probaj u bmw line-u 011-361-9595 mozda imaju neko jeftinije resenje

Hvala na trudu druze ali nemaju.Sad sam zvao.Ne mogu da verujem da za ovaj noviji tip nema,a za stariji,siroki stop ima.mad.gifdry.gif

Link to post
Share on other sites

Kako ne razumes, za noviji stariji ima a za stariji od novog siroki nema...

Link to post
Share on other sites

ne razumem te novi stari tip,tebi treba za siroki stop?

Da,da od nervoze i besa sam pomesao loncice.. Meni treba za Siroki stop,`88. je godiste..

A za dva lima mi se ne daje bas 90e .dry.gif

E veceras sam nacuo nesto da postoji covek u Zemunu koji pravi rubove ali nisam uspeo da dodjem do njega ili broja...Kazu da je u Cara Dusana kod neke okretnice,e sad...

Link to post
Share on other sites

Da,da od nervoze i besa sam pomesao loncice.. Meni treba za Siroki stop,`88. je godiste..

A za dva lima mi se ne daje bas 90e .dry.gif

E veceras sam nacuo nesto da postoji covek u Zemunu koji pravi rubove ali nisam uspeo da dodjem do njega ili broja...Kazu da je u Cara Dusana kod neke okretnice,e sad...

Za 50e mozes da kupis celu zdravu zadnjicu sa stranca, pa seci i vadi sta god ti treba...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...