Zbog cega se BMW sa cetvorocilindricnim motorom ne smatra BMW-om?


Recommended Posts

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da sumiramo temu:

e30 je tezak auto - autor ovoga je pokusao da resi ovaj problem vadjenjem tepiha i skidanjem tapacira.

m20 je konstrukcijski los motor a bmw truba firma jer je los motor ugradjivala od 1977 do 1993 godine. - rece covek koji je sabio poprilicnu kolicinu novca u japanski fen za kosu.

Pristalice m20 necu komentarisati, oni su pristrasni.

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA jebu nasi, al jebu i njini!

Link to post
Share on other sites

E tu si se zajebo, NIS ne posecujem :)

Svo gorivo je njihovo, ono sto se uvozi sa strane, od skoro se uvozi, u svakom slucaju se mozes smatrati deonicarem naftne industrije srbije :)

Link to post
Share on other sites

Da im je vise takvih ko ti sa polu motorima ,ceo nis bi propao

Link to post
Share on other sites

@Lemi

Nisi mi rekao onomad..., koje je boje bio plamen koji mi je sevao iz ispusne cevi..., ili si bio suvise daleko da vidis??? :P :P :P

Link to post
Share on other sites

Svo gorivo je njihovo, ono sto se uvozi sa strane, od skoro se uvozi, u svakom slucaju se mozes smatrati deonicarem naftne industrije srbije :)

Ti si jos veci deonicar, kad ti je daily driver bio Subaru, pa M3, a sad Punto koji trosi skoro ko moja kocka, a vuce se ko prebijen :P

Link to post
Share on other sites

@Lemi

Nisi mi rekao onomad..., koje je boje bio plamen koji mi je sevao iz ispusne cevi..., ili si bio suvise daleko da vidis??? :P :P :P

Imao je sve dugine boje, cuo sam da tako sevaju pred smrt :P

Link to post
Share on other sites

Ti si jos veci deonicar, kad ti je daily driver bio Subaru, pa M3, a sad Punto koji trosi skoro ko moja kocka, a vuce se ko prebijen :P

ne diraj mu punta, kune se u njega, kadice, 6 brzina, gepek na dugme, nije sala! :D

Link to post
Share on other sites

Mali al' tehnicar, stvarno izgleda kao da ide... ali samo izgleda :).

Doduse, i takav preskace zimske prevoze veceg dela ekipe, cak i neke E30 kocke. Zna koji treba da se javi :P

Ti si jos veci deonicar, kad ti je daily driver bio Subaru, pa M3, a sad Punto koji trosi skoro ko moja kocka, a vuce se ko prebijen :P

Ti automobili makar idu, pored toga sto trose, sto se nikako ne moze reci za M20 (koga usput preskace svaki nasvirani 4zylindras (citaj GTI, GSI, Twincam 16v ... ;)).

Link to post
Share on other sites

Mali al' tehnicar, stvarno izgleda kao da ide... ali samo izgleda :).

Doduse, i takav preskace zimske prevoze veceg dela ekipe, cak i neke E30 kocke. Zna koji treba da se javi :P

Ti automobili makar idu, pored toga sto trose, sto se nikako ne moze reci za M20 (koga usput preskace svaki nasvirani 4zylindras (citaj GTI, GSI, Twincam 16v ... ;)).

Koje to zimske prevoze Punto preskace, zivota ti? :)

Secam se kako je Impreza isla po snegu, a i znam sto je ne bi preskocio i obican GSi 16v... :P

Link to post
Share on other sites