Zbog cega se BMW sa cetvorocilindricnim motorom ne smatra BMW-om?


Recommended Posts

Po tvojoj prici u kocki m20b20,m20b23,m20b25 sve k***ine, znaci ni jedan sestak ne valja. Znaci valjaju cetvrtaci, a IS ispada najjaci

Vidi decko, ne znam koliko godina imas ali pricas kao glupi klinac, moj tata je jaci, ne moj je..., e ako je tvoj tata jaci onda moze da prebije Cak Norisa...

IS je kita, najobicnija, to je jasno kao dan i od njega u fabrickoj varijanti nema sta da se ocekuje, ja sam 3000ccm vozio jos pre deset godina, znam odlicno sta ti pricam, ali tebi tesko do mozga dopire pa se branis lupetanjem gluposti...

m20b25 je neiskoriscen agregat, pun kubika, malo konja, potrosnja koliko ne volis itd, ne kazem da je los, da nije dugotrajan, ali o tome i ne pricamo.

Ako pricamo o necemu sto valja a sto je pandan tom agregatu, onda je to m50b25, jaci je, ide bolje a manje trosi, to je ponta...

Kada bih radio bilo koju konverziju za daily auto, to bi bio taj motor!

@sale.n

Jel ovako izgleda tvoj m20??

ljaga.jpg

P.S

Interesantna ste ekipa, nisam se odavno zabavljao na forumu, fali nekad ovakvih sprdacina... :D

@Dr.Mr

Daj ti koju pametnu da potpalis malo, to ti bar dobro ide... :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vidi decko, ne znam koliko godina imas ali pricas kao glupi klinac, moj tata je jaci, ne moj je..., e ako je tvoj tata jaci onda moze da prebije Cak Norisa...

IS je kita, najobicnija, to je jasno kao dan i od njega u fabrickoj varijanti nema sta da se ocekuje, ja sam 3000ccm vozio jos pre deset godina, znam odlicno sta ti pricam, ali tebi tesko do mozga dopire pa se branis lupetanjem gluposti...

m20b25 je neiskoriscen agregat, pun kubika, malo konja, potrosnja koliko ne volis itd, ne kazem da je los, da nije dugotrajan, ali o tome i ne pricamo.

Ako pricamo o necemu sto valja a sto je pandan tom agregatu, onda je to m50b25, jaci je, ide bolje a manje trosi, to je ponta...

Kada bih radio bilo koju konverziju za daily auto, to bi bio taj motor!

@sale.n

Jel ovako izgleda tvoj m20??

ljaga.jpg

Auuuuuuuuuuu brate, pa jesi se tolko usro sinoc pobegao sa teme i javljas se kao prava gospodja u pola 3 ujutru kad nema nikog? vidi decko, ko spominje tatu ? Ima ih tu dosta qurce se sa brutalnim kolima a kad tata nazove trese se ko jebena zecica, a seru po ljudima koji imaju jos koja usta da nahrane kako im je trula kocka. ja zivim sam + zena + dete za metar dana pa ne mogu da dajem 300e za nadrkanu felnu. Ali neko koga hrani mama i placa mu racune on talasa jel celu platu ima da upuca u svoju bulju i svoju kocku. Kad spominjes tate - tvoj tata je najjaci,jaci i od Chucka i od Nedje sa Manjace,zato i imas 50kg pa vuce IS sa tobom kao lud.

Ovde ti je druze koren svega, tvog kompleksa velikog:

"koji je motor u kocki, ma reko nista, 1.8is..., steta, da je bar 2.0i, to bi kidalo... "

M20 je kita i IS je kita, ima mnogo ozbiljnijih masina tu se slazemo, a 3.0 sto si vozio pre deset godina ne moj da mislis da niko drugi nije video auto u zivotu. Lepo si ispljuvo,upalio si se dojaja, samo mi nije jasno sto si cekao tolkio dugo kad smo svi bili tu na temi

Link to post
Share on other sites

Jebes forum ako nema prepucavanja,jos nozeve da podelimo i da se bodete,i to je uvek tako,svi sve znaju svi su najpametniji,sude o nekome koga ne poznaju,a generalno svako ima razlicita iskustva i razlicito dozivljava stvari,stvarno nema poente prepucavanju i prozivanju

Link to post
Share on other sites

Evo da se vidi kakvo je m20b25 govno

Sve je to diskutabilno...

Moja bivsa fabricka m20b25 je isla neverovatno...., jednom prilikom sam se probao sa dve 2.7 kocke iz Zemuna, jednu je radio Klinik a drugu je radio taj decko ciji je auto, bregaste, pletene grane, cipovi cuda muda.., pa su mi obojica gledali auspuh i to do 170-180 tako da nema pravila???

A auto je kupljen od starijeg coveka koji ga je bukvalno gnjavio, ni dizne mu nisam ocisto ali eto, kad se pogodi onda se pogodi..

Znaci njegov 2.5 dere 2.7 radjenu kod klinika, a sad IS se vozi pa je ipak on najbrzi. Sta dalje pricati.

Njegov fabricki IS dere nabudzeni m20, tako i njegov fabricki 2.5 kida nabudzeni 2.7, dzabe chip,pletena,cuda muda.... SMESNO, tolko pljuvanja za m20 a tolika ljubav nekad

Link to post
Share on other sites

@ TOKYO Ne moraš da tražiš po temama ja ću ti reći,auto sam kupio na selu i prljav je bio ko svinjac, da takav je bio kad sam skidao glavu,da pratiš teme isto bi znao i da je motor u qrcu ali ide dosta dobro jer je m20 ,eto kad pominješ tatu nemam ga da mi da pare za bolji vozim i volim to što imam i to ima 6 cilndra :dance3: uostalom ne želim više da komentarišem nakon ovog što je postavio NS_320i.

Link to post
Share on other sites

evo da se malo i ja odbaranim posto vidim da ovde ima ljudi koji ne kapiraju zajebanciju ,konkretno gospoda Tokyo i Zverko ,uz svo duzno postovanje vasih godina (kontam da ste stariji od mene,ja imam 32) i vaseg znanja materije mogu da vam kazem da se mnogo proseravate na jedan vrlo ruzan i cinican nacin ,ako ste hteli da mi nesto kazete ili objasnite (ne samo meni vazi i za ostale) mogli ste to malo bolje bez tog vec spomenutog cinizma i prosipanja pameti kao da ste je svu sa ovog sveta popili ,pa sta ako je supra budzena i sto je konstruisao svaba ,ne moram bre da budem glavni inzenjer u BMW-u da bi komentarisao ociglednu stvar sa nekog klipa gde jedan auto usereva drugi

PS. ponavljam jos jednom sve ovo pricam sa duznim postovanjem vasih malenkosti ,pozz

Link to post
Share on other sites

@NS_320i

Sinoc sam bio na Bmw skupu pa smo malo zaglaviili, izvinjavam ti se sto nisam ranije dosao kuci da ti odgovorim... ;)

Ono gore sto si citirao je samo dokaz kakve neispravne krseve vozite... :P

Ja sam bar imao m20b25, tako da imam pravo da ga pljujem...

Ajd sad opleti, samo predji na Babe i Dede...

U Narednih par sati necu biti tu, pa me izvinite, odoh da skidam Alpine od 700e koje mi je tetka iz Nemacke ostavila u nasledstvu...

Link to post
Share on other sites

hahahaha brate povlacim se iz rasprave, zadnje samo da te pitam sta je istina da nije istina sto bi naglasio da je istina

m20b25 Dr**nje koje kida kao prosecan NEcipovan 1.9 JTD Mjet, 2.0 TDI, i slicni cadjavi traktori..., usput trosi kao rastelovani Tam 170 ili ti narodski DAJC...

Moja bivsa fabricka m20b25 je isla neverovatno....

ni dizne mu nisam ocisto ali eto, kad se pogodi onda se pogodi..

??

Link to post
Share on other sites

Dobro de ljudi jedno je rasprava,sukob mišljenja,drugo je vređanje i svađanje.

Iskreno kad smo već počeli o tome ja i nisam oduševljen snagom BMW motora.Moglo je više da se izvuče iz njih,poređenja radi Citroen BX 1.9 GTi 16v ima 160ks,golf 2 GTI 1.8 G60 ima takođe 160ks,dok BMW 318 IS ima 136ks :unsure: ,2.0 pa i jače šestake deru na semaforu mali gradski autići tipa AX GT,jugići sa 1.5 motorom,corsa i raznorazne japansko-koreanske zujalice.Ono što oni nemaju su veliki motori i po meni to je jedan od simbola BMW-a,veliki i snažni motori.

Evo ovo je moj odgovor na pitanje pa bih zamolio,koga interesuje moj auto da se nebi tokyo mučio da postavlja slike može da dođe da ga vidi kad hoće.

Link to post
Share on other sites

...da tetka iz Nemacke zaboravila na livadi u ko zna kojoj zabiti ... vidi stotku i misli se "dal je ovaj lud , daje mi stotku za ona 4 zardjala tocka" ??? .... dodju mangupi (poput tebe) pokupe , osmirglaju i ostalo ...

zatim oglasi , cena i dizanje u nebesa

"samo ozbiljni kupci" :lol:

nego gde nadje onih 700??? ...

Link to post
Share on other sites

Niko nista, ja se ponadao bice neke akcije dok se ne vratim..., sramota.. :D

@Pontdom

Koliko da stavim, 150?? ;)

Dobro de ljudi jedno je rasprava,sukob mišljenja,drugo je vređanje i svađanje.

Iskreno kad smo već počeli o tome ja i nisam oduševljen snagom BMW motora.Moglo je više da se izvuče iz njih,poređenja radi Citroen BX 1.9 GTi 16v ima 160ks,golf 2 GTI 1.8 G60 ima takođe 160ks,dok BMW 318 IS ima 136ks :unsure: ,2.0 pa i jače šestake deru na semaforu mali gradski autići tipa AX GT,jugići sa 1.5 motorom,corsa i raznorazne japansko-koreanske zujalice.Ono što oni nemaju su veliki motori i po meni to je jedan od simbola BMW-a,veliki i snažni motori.

Evo ovo je moj odgovor na pitanje pa bih zamolio,koga interesuje moj auto da se nebi tokyo mučio da postavlja slike može da dođe da ga vidi kad hoće.

Druze nemoj da se vredjas, sprdamo se malo..., samo da nam se Vlada malo opusti i shvati da je m20 djubre i na pravom smo putu.. :P

Vezano za ta poredjenja gore, ne mozes da poredis babe i zabe, motore sa nadpunjenjem i atmo ( naturally aspirated )

Golf 2 1.8 16v, Pezo 205 1.9 gti, Alfa 33 1.7 16..., to su automobili sa motorima u klasi 1.8is-a..., i svi su slicni po snazi...

GSI 2.0 16v 150ks je u klasi 320is-a ( taj bmw-ov motor je bio impresivan u to vreme, skoro sto konja po litru )

Posle 2.0 is-a, jedino je Honda napravila impresivan agregat, iz 2000cm su izvukli 240ks-a, mada to je vec deceniju posle is-a, ali u svakom slucaju respect...

Bmw e30 je u klasi vecih i tezih Automobila, Audi 80, Mercedes 190, Ford Sierra, Alfa 75, tako da nemoj da se cudis i uporedjujes sa malim nabrijanim hot hatch automobilima koji u full opremi jedva imaju tonu! ;)

Link to post
Share on other sites

Ja vozim m10b18(karb) sa preko 350k,motor radi kao nov,stelovani ventili par puta i redovan servis i to je to.Izdrzljiv je u p.m. sto je i poznato za m10 motore.Jedino sto je mrtav(spor) u materinu,ali dobro :D Vozio sam par puta m20b20 i ono sto kazu nebo i zemlja,izabrao bih m20 bilo kad,jednostavno snaga,tecno ubrzanje,zvuk.A tokodje sam vozio i m47d20 u 318d i izabrao bih m10 pored njega uvek :D

Link to post
Share on other sites

Opusteno sve, nema ljutnje sa moje strane. Po meni m20 je daleko od djubreta,pogotovo za vreme u kojem je pravljen, jedino sto trosi ali 12 ili 15l isto ti dodje. A voznja sestaka je poseban dozivljaj, nije sve u brzini

Link to post
Share on other sites