sekvent injektori


Recommended Posts

E ovako problem imam na sekventnom uredjaju na m50.problem je poceo od pre neki dan od jednom,na benzin radi odlicno a na plin trokira lose ide nekad malo prokine pa prima gas kad se postepeno dodaje,a prilikom dodavanja naglog gasa puca,detonira al ne toliko jako da napravi havariju.Bio kod plinadzije nasteluje na kompu radio odlicno 5m i opet se vrati isto,kaze nije do plina do struje je nesto.Promenim svecice iako sam menjao letos,opet isto,bombine proverene.E sad odem opet kod nekog drugog plinadzije on kaze 99%plinske dizne,nema sta da gledam,odem ja do najboljeg drugara skinem njegove dizne da budem siguran posto ima isto e34 isti motor isti sekvent,provozam se sa njegovim mnogo bolje :rolleyes: nije bas ono perfektno,przim ga malo odlicno sve kad opet ja po gasu on opet isto :( otvorim gepek nema plina,a pre je radilo kad pocne da nestaje on prebaci na benz natocim i opet radi.E sad moje pitanje koje bih voleo da cujem od vas iskusnih koji imate iskustva sa plinom je zasto tad kad mi je nestalo plina nije prebacio sam na benz :huh: i da li mogu da otvorim dizne da ih ocistim ili mi ne gine 80e na nove dizne :unsure:ps jel realna cena za rail dizne 6kom,i prilikom zamene istih jer mora na komp da se kaci :huh: u koliki tekst :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

kvalitet plinaaaaaaa...nebitno je i meni su majkale 3 dizne pa ga vozim na euro premijum :) i moogu vam reci mnogo sam zadovoljan.......

zato pozabavi se malo odo plina...

Link to post
Share on other sites