Recommended Posts

  • 5 months later...
  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

Nije me odavno bilo, evo nekih slika, malo se radilo.. Skinut je tepih, opran i vracen nazad, i dodati kanali za grejanje pozadi..

Dodati su i prekidaci, za brisace farova i klimu, pa ce i to da se kasnije ubaci.. :D

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Imas cepove za felne? Sa ovim felnama verujem da auto izgleda opasno dobro ;)

Imam neke ali nisu original i ne pasu lepo.. Ovih dana treba da uradim nove kod strugara, pa onda stavim bmw stikere..

Videces sutra kad okacim slike kako izgleda.. :D

Link to post
Share on other sites

Ja nzm sto ste toliko optereceni udobnoscu kad vozite kocku koja je laka svega malo nesto vise od 1000 kg, ja ne vidim da je to nesto tvrdo, da je kao traktor.. to je neka mala razlika, i stvar je u tome sto amortizer brze vraca kad se sabije.. u ondnosu na fabricke nije velika razlika, malo nesto, cak je meni i bolje na gewindama, a moji su stari cak i bili sve sjebani.. To dok ne sednete u auto i vozite malo necete ni znati kako je, a ne da slusate price drugih koji se proseravaju tvrdo ovako onako, gewinde su isto kao i bilo koji drugi gasni amortizeri, samo sto ima navoj za stelovanje... A kad se na bilstene gasne vozi tad verovatno nije tvrdo..

Ako zelite udobnost prodajte kocke i kupite sedmice, i ne kukajte... ;)

Link to post
Share on other sites

Evo nekih slika kad prestane da pada ova dosadna kisa bice boljih slika. I za sad je nastelovana visina samo iza, sutra stelujem napred.

IMG_4111.jpg

IMG_4112.jpg

IMG_4119.jpg

IMG_4120.jpg

IMG_4122.jpg

Ne umem ja da slikam to bas najbolje, to cu drug da mi odradi malo lepse slike samo da dodje lepse vreme..

Link to post
Share on other sites