ZNAČI BABIĆ:-)))))))


Recommended Posts

Meni je rešio sve probleme vezano za plin koje mi je šuster prilkom ugradnje sjebao,izmedju ostalog sredio mi j.ebeni check engine,ne pali se sranje više.Za sve vezano za plin ne idite kod šustera(iako radi plin preko 10god.)nego pravac u mirjevo kod gospodina Babića:-)

Link to post
Share on other sites

Da da hahaha rodja,ma neki ga lik sa foruma nazvao gospodin zato to i kažem:-)Imam sekvent,ugradio kod šustera koji se time bavi preko 10godina,sve mi pogrešno ispovezao,nije znao mape da podesi lepo pa mi se stalno palio check,a nov uredjaj stavljen,sa garancijom,ali šta vredi kad čovek ne zna,kaže sve je idealno podešeno,ali je plin siromašniji i ima manje oktana od benzina zato se i pali ta lampica????Da nije tužno bilo bi smešno.Otišao sam kod njega jer mi je preko puta kuće,mrzelo me da idem do mirijeva kod babića,inače cena ugradnje je bila ista,samo što mi je ovaj šuster unakazio auto.Rodja je sve to ispravio i sad radi kao sat.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Stizem za koji dan.........a ponecu i "soka"................. :D :D

Link to post
Share on other sites

Babić :):):):):)

ja ugradio plin evo već godina ima čak iz Despotovca u Mirijevo kod njega i mogu da kažem da nisam bzv.prevalio 150km

Link to post
Share on other sites

Kakav bre Babic??? To je jedan ološander. :lol:

King of TNG in Serbia.

Link to post
Share on other sites