Recommended Posts

20150509_155902.jpg

Evo originalna dimenzija slike pa vidi haubu, takav je ceo auto..

Vidi se malo na levoj strani bas kao sto kazes da je smirglano ispod,parke ostale duboke...a ovo desno kod znak se slivala farba ili neka senka :blink: :blink: I sta si ti njemu rekao?! Ja sam farbaru u komsiluk ostavio predji M branik da mi ofarba covek vrati ufarbane musice i neku prasinu! Naravno kad je vracao matorac bio kuci a jos mrak.. za 70e koliko mi je uzeo hteo sam da zaplaim i njega i branik i radnju...naravno da je farbao ponovo nisam ja ovca,svi se prave lud dok ih malo ne prtisnes! E sad ne znam kod koga si ti terao ali zato ti kazem najbolje je kod nekog koga ne poznajes dobro,manje problema i sve ostalo ai bolje ce te ispotovati!!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trebalo je da bude 750e sto je meni bilo sasvim ok s obzirom da je auto uzeo i rekao da ce biti za 10-15 dana gotov... Dao sam 200e odmah kad je auto uzeo da radi navodno za materijal, posle je dobio jos 100e jer sam ja izabrao metalik boju pa za lak je falilo od onih 200e, posle je pocelo zavlacenje, 15 dana 20 dana ni jedna slika nista nije stizalo sem izgovora da nema net da auto nije kod njega nego kod farbara, posle mesec dana ja odem da vidim auto u ns iz bg-a pa ga nisam video a receno mi je da je ofarban i tad je on rekao da ne moram nista da doplatim jer sam ga toliko cekao, pa je posle proslo jos 20 dana i kad sam otisao po auto nisam verovao sta vidim auto koji je smirglan kao nogama ubedjuje me da je smirglan vodenom 800 a risevi se vide iz aviona jos kaze da moze da se ispolira baza ispod laka, ni jedna zabica sraf plasticni poklopci ne postoje ja sam se toliko nervirao da sam hteo da zapalim auti jos mi je servo pumpa pocela da lupa kad sam se vracao od njega, ispirala mi mozak do prekjuce a onda je sama od sebe prestala da klapara... Na brzinu je auto otisao od mene i sam sam kriv sto verujem svima...Vrhunac svega, dolazim na pumpu da sipam gorivo proverim pritisak u gumama zadnji tockovi na 3 srafa :lol: Nikad se necu opametiti. Kad smo se culi posle toga rece da ce da posalje sve sto fali sto je ostalo i evo ja jos cekam ali uzaludno...

Link to post
Share on other sites

Za 300e drugo i ne treba da ocekujes...

Pa brate, covek je pristao na skoro 800e da plati farbanje, nisu tu pare bile problem. I tih 300e su bačene.

Dzoni brate, vrhunskog majsotra imaš u kaluđerici kako da tamo nisi otišao. Nešto smo pričali pa sam mu spomenuo tvoj slučaj. Kod njega takvo auto ne sme da izađe iz dvorišta.

Link to post
Share on other sites

Ja bi trebao da vozim auto na farbanje krajem juna, bas u kaludjericu, to je caletov kolega neki

dosta sam kola gledao koja je farbao i ispala su ekstra, i opet mi je frka da ne bude neko sranje...800e je cena ali je spustio nesto zbog caleta i sad je 600e

Link to post
Share on other sites

Ja bi trebao da vozim auto na farbanje krajem juna, bas u kaludjericu, to je caletov kolega neki

dosta sam kola gledao koja je farbao i ispala su ekstra, i opet mi je frka da ne bude neko sranje...800e je cena ali je spustio nesto zbog caleta i sad je 600e

Kod Bobana? Verujem da nema greške, i ako bude neki propust, veruj mi neće ti predati auto, čak i ako tebi ne smeta :D

Link to post
Share on other sites

Dobro ti si gazda to se ne racuna...

Nidza ti je dao odgovor :D Gazda Miki :D

ne znam,uglavnom mi je spustio sam 800e na 600e

koliko je tu sta ne znam i ne razumem se

Link to post
Share on other sites

Pa sprdajte se, jebe mi se. Pitaj ga koji tacno lak koristi i bazu, koji git itd. Proizvodjac i oznaka. Jer ako je los lak, posle godinu dana ces da ga proklinjes. Ili ako ustedi na kolicini trenutno je dobro ako je dobar majstor

Link to post
Share on other sites

Vidi, ja mu nisam rekao farbaj kako god samo farbaj...kad sam video kola koja je farbao (uzivo naravno) meni izgleda ok, i malo mi je ulilo poverenje sto su sve skupa kola

ja sam ga lepo pitao koliko para je farbanje, nisam trazio da platim manje i slicno...rekao je 800e za sve ostale, ali zato sto je caletov drugar i kolega rekao je 600e

i druga stvar ne bih platio farbanje auta preko 1000e za auto 91 godiste, pa da je i jedini na svetu i ovako sam dosta para ulozio

ali i naravno ne bih platio 400e mislio da ce da lici na nesto

Link to post
Share on other sites

Samo se vi sprdajte ali meni su sajtne posle manje od mesec dana pustile rdju a spremio sam da platim 750e... i tih 300e je mnogo sto sam dao za ovo samo mi je unakazio auto i nista drugo, ovakav ne moze da se proda a kostao me je previse.

Link to post
Share on other sites

Samo se vi sprdajte ali meni su sajtne posle manje od mesec dana pustile rdju a spremio sam da platim 750e... i tih 300e je mnogo sto sam dao za ovo samo mi je unakazio auto i nista drugo, ovakav ne moze da se proda a kostao me je previse.

U tih 750e sigurno nije uslo resavanje korozije nego samo farbanje,hehehehehehe.

Link to post
Share on other sites