Recommended Posts

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mogao sam i motor da operem i da sredim motorni prostor ali nisam imao vremena, trebao mi je auto sto pre zbog posla, ali prvom prilikom kad budem slobodan sigurno cu srediti sve komplet...

Moki ako bude trebalo zovem te :preved:

Link to post
Share on other sites

Ne znam gde da okacim snimak, mrzi me da pravim acc na youtubetu samo zbog jednog snimka... :D

Sa starog motora su svi delovi jako korisni sem dihtunga glave a ni to nisam siguran da je otislo posto prvi put kad je digao temperaturu dobio sam dovoljan razlog da ubacim drugi motor :lol:

Link to post
Share on other sites

Ne znam gde da okacim snimak, mrzi me da pravim acc na youtubetu samo zbog jednog snimka... :D

Sa starog motora su svi delovi jako korisni sem dihtunga glave a ni to nisam siguran da je otislo posto prvi put kad je digao temperaturu dobio sam dovoljan razlog da ubacim drugi motor :lol:

Makar da je potrosio litru vise taj 1.6 izbacio bi ga :D samo je trazio razlog,dok ga ne izbace iz kuce :P

Link to post
Share on other sites

Odusevljen sam motorom, i zvukom i snagom, prava mera :)

E sad, malo mu je potrosnja benzina iznad planirane, ali dobro, izdrzacu nekako..

Interesuje me da li je normalno sto je blokada na 5500rpm, meni je to nekako malo obrtaja za takav motor???

Uskoro cu da postavim klip sa zvukom mozda i ubrzanjem kad zamenim nosac motora koji je otisao. :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Evo da pitam da li valja ovo sto sam uzeo...

Posto mi rucna ne radi od kad sam kupio ovaj auto jer treba samo da se nasteluje jel te a od paknova nema nista a i opruge su popucale pa sam resio da zamenim sve komplet...

dscn2317w.jpg

dscn2318t.jpg

Gde si kupio sve ovo? Prvenstveno ove sitnice za doboše, oprugice i osiguraće..

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 1 month later...