Recommended Posts

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sa njima je otisao kod majstora sad se sklapa i kako stizu slike tako kacim, kad dodje kod mene lepicu crvenu foliju za zatamnjivanje farova na donji deo ispod migavca dok ne nadjem original... ja sam srecan sto je najzad sredjen i sto cu najzad da vozim auto kojim cu ja biti zadovoljan... Plastike svetla enterijer cu polako da menjam... kako vam se boja svidja?

Link to post
Share on other sites

Nisam, ja sam hteo belu ili zlatnu ali me na forumu ubedise da ide u plavu :D tj i meni se dopada ova plava ali mislio sam neku svetliju boju jer je bio beo... Ne planiram da ga menjam u skorije vreme tako da cu ga polako srediti po svom ukusu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jarcevi :D

+1

Kad vidim ovako podignut e36 ... moj je bio takav i nisam mogao da ga gledam :)

Što mu ne maznu belu optiku :D

Inače boja ti je ispala pervertido.

Link to post
Share on other sites

Zao mi je da ulazem vise u njega, bebe je unakazio auto, ofarban je preko q... boja jeste dobra ali je priprema nula, spusticu ga kad bude malo vise para i migavce bele cu da mu stavim za koj dan ali to je sve nemam vise ni volju ni zelju za autom, pljuvao marka kad je video auto kako je sklepan kako nista nije na svom mestu kako je greota da on radi bmw-a a auto mi vratio bez polovine delova plastika srafova i zabica plus sto je auto 2 meseca bio kod njega plus sto je ofarban kao da su ga smirglali sa smirglom 80 i preko toga farbali... Nikom vise ne moze da se veruje... Drugi put oteram auto kod majstora i opet se zaj....

Link to post
Share on other sites

Ne nerviraj se, i ja sam hteo da odustanem od ulaganja i sredjivanja...pizdeo isto tako mnogo puta, ali ne vredi se nervirati

Link to post
Share on other sites

Boja ti je vrh...ali kad radis kola ne teras kod drugara i nekog koga poznajes manje problema uvek bude posle....ako ga poznajes on ti spusti cenu obeca svasta nesto i na kraju kaze bolje ne moze!! Meni na par slika deluje da je bas OK ofarab ali eto....sipaj i vozi :D

Link to post
Share on other sites