Recommended Posts

NE! Auto u koji ima ovoliko da se ulaze sam mogao i za 1400e da kupim i da ulozim ostatak i da vozim do jaja auto jos da ima m50 ali sta je tu je ipak je auto od drugara kupljen a i sta da ocekujem za 2000e... Evo kako izgleda kompletno zasticen auto, sem sto je malo zguzvan nije strasno...

dscn2281w.jpg

dscn2282r.jpg

dscn2283k.jpg

Nigde ne curi ulje cisto da se zna :lol:

dscn2284x.jpg

Na papiru do sada 600e ulaganja na sitnce i gluposti koje nisu valjale a auto je relativno isti kao kad sam ga uzeo...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Evo malo novosti... Moja zelja je da mu ubacim jaci motor, nadjem stopove sa belim migavcima i ///M-ove branike... Imam u planu da ga farbam celog i da skidam foliju sa njega, imam varijantu da iz fabrike aviona u pancevu nabavim farbu koju oni koriste za farbanje aviona, mnogo jaka i kvalitetna farba ali je u ponudi :pleasantry: samo crna mat, koja je inace jako sjajna i jako neobicna boja kada se osusi, drugar je farbao haubu tom bojom i fenomenalno izgleda zato sam i dosao na tu ideju... Nema leba od prodaje tako da cu ulagati dok ga ne dovedem do zeljenog stanja... Uzeo sam ceo prednji trap od buce, viljuske sa odlicnim kuglama i silen blokovima stabilizatore i neke sverne zglobove, to cu zameniti u skorije vreme i posle toga necu vise ni sa cim imati problem... Do sad sam presao 12 000km i vozicu ga jos dugo kako stvari stoje... :)

Evo nekih slika...

jjkg.jpg

2mon.jpg

ko71.jpg

d4fg.jpg

0q7d.jpg

fce0.jpg

3lpu.jpg

x3do.jpg

6i8q.jpg

nzam.jpg

mj0m.jpg

46tb.jpg

ozyl.jpg

my3c.jpg

7xd9.jpg

Link to post
Share on other sites

Jeste Deki :)

i izvari taj auspuh da stoji ravno majke ti,i taj kako god da se zove sa kacketa nalepnicu skini :) i javi se nekada :D

Link to post
Share on other sites

School.jpg

79483153.png

008.jpg

To bi ovako izgledalo... :)

Nije lose, razmisljacu od sad do realizacije i na tu stranu...

Hahaha a sa mojim felnama bi mogao i ovako da izgleda :D

SAM_0357.jpg

E bre Deki sad sto je vise gledam vise mi se svidja!

orig.jpg

m3new.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Malo da osvezim temu...

kx0p.jpg

laqv.jpg

pzgi.jpg

Odradio sam u medjuvremenu kompletan auspuh od pocetka do kraja kod pirketa, s tim sto sam zadnji lonac stavio remusov sa crne kocke, on je od prohroma i iz 2004 godine je pa je ono sto je bilo unutra propalo a cev i lonac su u super stanju, pirke je otvorio lonac i napunio nekim belim vlaknima ne znam sta je to ali mi rece da je sad kao nov i da ce potrajati, cevi je stavio f50 jer sam mu rekao da ce uskoro ici jaci motor u auto a srednji lonac je pravio protocan, uzeo sam original nosace i sad sa auspuhom ne bih trebao da imam problema narednih par godina...

Pre neki dan sam uzeo LG player i prezadovoljan sam zvukom i opcijama za podesavanje, preporuka za LG ako neko planira da uzima player za kola...

533s.jpg

9td3.jpg

1tqb.jpg

x2k4.jpg

hg4j.jpg

Link to post
Share on other sites

I jos nesto, nasao sam motor iz 323 97' godiste od nekog poznanika pa me interesuje kakvi su ti motori razlika 2.0 i njega, i interesuje me da li bih sa motorom instalacijom agregatima menjacem kardanom morao i hladnjak da menjam ili moze ovaj sto je sad na autu? Citao sam da je Wice morao i balans stanglu da menja tako da verujem da cu i to morati... I da li ide dzek motorne instalacije kao i za ovaj moj m40 ili bih morao nesto da prevezujem?

Link to post
Share on other sites

Moze li neko da mi kaze razlike izmedju m50 i m52 motora... Ovaj iz 323 sto ja planiram da uzimam je m52 pa me interesuje na sta da obratim paznju???

Link to post
Share on other sites

Malopre na parkingu kod Juge mi neko skinuo maglenke obe, desnu lajsnu sa krila desno podkrilo i migavac sa desnog krila... j***m IM MATER LOPOVSKU!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

Rekao sam ti daj mi kod mene da ih nabudzim jer mi trebaju zute :D

salim se...vidis da ima pacenika brate,ne mozes ni auto da parkiras bilo gde

Link to post
Share on other sites