Recommended Posts

Evo ovako, vec duze vreme trazim polovan sequent uredjaj za svoj auto, medjutim odustao sam iz mnogo razloga. Kako god, da zaobidjem pricu, ugradio bih najverovatnije zavoli sistem. E sad, ovi '' GASLINE '' mi se cine ok... Bas su jeftiniji od konkurencije,vidim da se svuda reklamiraju, imaju iskustva, ugradjivali plin u mnogo bolja auta od mog... Da li neko ima iskustva sa njima ? Ako su nekome unakazili auto, molim ga neka mi kaze da ih zaobidjem :)

Link to post
Share on other sites

Hvala na preporuci! Razmislicu dobro pre nego sto se konacno odlucim. Mada ovako gledano, prevelike je razlika u ceni. U gasline su mi spustili za kes zavoli uredjaj sa 700 na 600 evra sa 5 godina garancije ! A za Babica sam cuo mnogo lepih reci, ali ipak preko 650 evra za ac stag sa 2 godine garancije....Nisam pametan uopste za ovo,jedino se vodim logikom da mi covek daje najvecu garanciju a pritom najjeftiniji. Prva pomisao mi je "sto da ne" .

Link to post
Share on other sites

Prva pomisao treba da ti bude: `tu nesto smrdi`.

Conspiracy theorist... :lol:

I ja bih verovatno otisao kod Babica, sada ti odluci. Tvoj auto, tvoj novac.

Link to post
Share on other sites

U velikoj sam sada nedoumici :) Ali nema veze, necu vas smarati vise sa tim, hvala vam u svakom slucaju. Jedino bih da dodam da je moj zet ugradio u gasline uredjaj u svoju mecku v12... Sljaka vec godinu i kusur bez ikakve greske...

Link to post
Share on other sites

Dzabe ti i 10 godina garancije ako ces svaki cas da ides u servis da je koristis...

Sto ljudi sto cudi, misljenja su razlicita, postujem ja tvoje. Ali mislim da bi bio lud covek ako daje toliku garanciju a da mu za to vreme ja i jos mnogi oduzimamo sate i sate rada sto bi on zaradjivao na drugim autima, zar ne ? Prosto mi je neshvatljivo da postoje tako neozbiljni majstori koji bi sebi jamu kopali...

Link to post
Share on other sites

ma sta ce ti plin, teraj to na benzin.............

Hahaha, upravu si Ivco :) Nego znas i sam da je osetljiva glava na lose gorivo (i sam si mi to rekao),a ovo nase gorivo i nije najbolje, pa hocu da mu produzim vek na plin :DDD

Link to post
Share on other sites

ne glava nego blok..........hehehehe, ja koliko sam video i cuo na plin se kuva kafa.........hahahaha

Blok, permutovao sam xD Do sad citah za neke glave pa mi se uvrtele u glavu :D I ja koliko znam na dizel se ore njiva :DDDD Plin zakon brate u ovo tesko vreme ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Samo da javim da tema moze da se zatvori, uspesno sam ugradio ac stag 300-6+ za smesne pare. Presao sam vec 1000 i kusur kilometara bez ikakve greske. Prezadovoljan sam ugradnjom, sve vreme sam bio pored njega dok je ugradjivao, retko vidjeni pedantan majstor. Samo jos da dodam- ko ne veruje da najjeftinije moze da bude kvalitetno, slobodno neka mi se javi da pogleda auto :)

Link to post
Share on other sites

Samo da javim da tema moze da se zatvori, uspesno sam ugradio ac stag 300-6+ za smesne pare. Presao sam vec 1000 i kusur kilometara bez ikakve greske. Prezadovoljan sam ugradnjom, sve vreme sam bio pored njega dok je ugradjivao, retko vidjeni pedantan majstor. Samo jos da dodam- ko ne veruje da najjeftinije moze da bude kvalitetno, slobodno neka mi se javi da pogleda auto :)

I neces imati problema sa tim uredjajem,ja vozim vec skoro 2 god sa ac stag i nikakvih problema nemam,samo servise radi na vreme i ne brini

Link to post
Share on other sites

koliko para igde?

500E u Kacarevu. Da ne idem u detalje, decko mi je pokazao iskreno racun sistema, ispada da je uzeo 3 puta manje pare za ruke nego sto uzimaju... Naravno da mu nisam prva musterija da bi se izucavao na meni, vec mi je pokazivao i svoja auta na kojima je ugradjivao i tudja...

Link to post
Share on other sites

I neces imati problema sa tim uredjajem,ja vozim vec skoro 2 god sa ac stag i nikakvih problema nemam,samo servise radi na vreme i ne brini

To se podrazumeva :) Nekada sebe zapitam je li auto kupio mene ili ja njega :D Ponekada ga i vise postujem nego sto treba...

Link to post
Share on other sites

Samo da javim da tema moze da se zatvori, uspesno sam ugradio ac stag 300-6+ za smesne pare. Presao sam vec 1000 i kusur kilometara bez ikakve greske. Prezadovoljan sam ugradnjom, sve vreme sam bio pored njega dok je ugradjivao, retko vidjeni pedantan majstor. Samo jos da dodam- ko ne veruje da najjeftinije moze da bude kvalitetno, slobodno neka mi se javi da pogleda auto :)

Gde si ugradio na kraju? koliko te je parica izaslo?

Link to post
Share on other sites