Recommended Posts

Jel zna neko kolika je kazna za voznju sa probnom vozackom posle 00:00,bez suvozaca..?

Kazna nije mala sigurno,a ako imas 18 godina ne treba suvozac

Link to post
Share on other sites

U Novom Sadu i Bgd burazer vozi sa probnom(ima 17 god.) i kad je sa manjim autom, ili dedinom w124, onda ga ne cimaju, jer se vadi na sirotinju i puste ga uz opomenu.. a kad je sa rav4 ili audijem a4 onda mu izvuku crvenu..

Link to post
Share on other sites

Da moja greska posle 23,ma to sam napravio sa 17,cekam presudu i bez suvozaca sam bio,zabrana od 30 dana je vec istekla a sad treba da mi stigne novcana..

sada imas fazon,kada ti stigne novcana kazna i ako je platis u roku od 7 dana placas pola cene.

zato sto su pretrpani kaznama,i ljudi ne placaju...tako da ti je moj savet plati ona bolje u tom roku duplo manje nego punu cenu

Link to post
Share on other sites

Ne znam koji je bio pandur ja msm da nije bio sibin,evo njegovih reci to je jos bilo letos,ja ga lepo pitao sta je pisao,on mi odgovara da sam dobio samo opomenu i bla bla da me ne uhvate slucajno jos jednom,to sto nisam imao suvozaca ni "p" zalepljeno to uopste nije spomenuo..

e sad odmah to vece su mi dali one papire u kojem je pisalo da imam zabranu mesec dana voznje od 23 do 05 sto mi opet nije jasno zar ne treba zabrana da vazi za ceo dan a ne samo za taj period vremena kada i inace ne smem da vozim jos uvek,to mi nije jasno i pisalo je da zabrana traje do nekog avgusta sad se i ja ne secam,medjutim bas na novu god. mi stize poziv u sud gde su mi rekli da ce presuda da mi stigne za neko vreme na kucnu adresu??

Link to post
Share on other sites