Recommended Posts

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Danas monitrane coilovere ali prvo stare opruge:

NYR9un.jpg

G6i3hh.jpg

Da se unapred zahvalim Ivanu za rad i trud oko ovog projekta

shEtea.jpg

qKMU3P.jpg

Opruge se Faulkner Springs 300lbs/in 9" duzina 2.5" ID. Helperi su GAZ 40lbs/in 3" duzina 2.5" ID

Amortizeri KONI 86-2277Sport

Camber Adjustable Uniball solje

Ivan je to sve odradio profi!!!

Ostalo da se nesto slicno odradi pozadi, samo kad stignem. Stiglo jos nov kompresor klime i kupljen MT2 spoiler za touring.

dPEQei.jpg

Till next time

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Evo neki update:

Kupio sam neke prednje gume. Yokohama Parada Spec 2

M2VHM3.jpg

Morao sam pak treger, pa imam sada 2 seta, i 2 nosace za bajs. Thule, moze da se stavi bicikla i da se vozi preko 120km/h. Malo zuji. Trazim Thule 555 Fairing za USDM...

bAWHI2.jpg
4Z0Z5T.jpg

Morao sam menjac da sredim, pa sam nabavio neki u ok stanje. Nove biksne. I nova kozna rucica itd. Mada nisam slikao rucicu...

9i3LYO.jpg
CpgP6V.jpg
x7eBTC.jpg

Nove papucice koje nisam motirao...

9acRhG.jpg

U nekom trenutku mi je puklo crevo za klimu, to sam sredio pa onda otisao ventilator za hladnjak klime. To smo remontovali. primetio sam da mi auto greje vise nego sto treba pa sam alu hladnjak za e36 m3, silikonska creva, nocu cantru, nov SKF pumpu, nov set SKF set za kajis i novi cep za hladnjak/cantru i stelujucu remenicu. Sve to treba da se montira i da stavim bregastu u 1.5° Advanced

pJ2qw6.jpg
IvOYZV.jpg

Nove gumene patosnice, O2 wideband lambda, drugi protokomer itd. Auto mnogo bolje radi, mirniji ler. Slike za sada nemam

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

Hvala svima, auto se vozi svaki dan. Tako da se moze videti :)

Kada stignem sta jos da slikam, odradim onda kacim.

@Percon, maknuo sam onu celicnu rucicu. A razmisljam da li da vratim fabricke papucice. Ako mi poklonis ///m odmaraliste ili alpina bio bi zahvalan :)

Pozdrav

Link to post
Share on other sites