Recommended Posts

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zuta svetla mozes imati na auto u koliko je proizveden pre 1 Oktobra 1982. Koliko sam saznao. A nema stipulacije sa same farove jer su svetla bela a staklo zuto :)

Dakle,i zatamljena stakla bez atesta i HID su zabrajeni. I koliko znam, tablice moraju biti u ramu ali vidjem svaki dan nesto ovako. Videcu sta i kako se desi. Mozda neko moze ima vise detalja oko zutih svetala.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Vozim sa zutim farovima, za sada nisu me cimali.

Medjutim udario sam auto i slomio mt2 branik, hauba se malo iskrivila i prednji vezni lim. Leva maska i bubreg. Steta nije velika ali ne zelim da krpim branik. Inace puko je visoki far - crni pa zato vozim sa zutim farovima.

 

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

Zaboravih, menjao sam propelere za visko, usput nove davace za temp motora. Pa dok sam bio tu stavio dizne neke.

QdGTdO.jpg

265cc

Saznao sam da mi pusta cep na bloku pa treba da se zameni. Naravno kada se skine grana idu novi brezoni i bakarni srafove i dihtunzi. Mozda i umotom pletenicu.

 

I naravno morao sam da se zezam sa klimom. Hladilo pa prestane, isao da proverim i susc se ne hladi. Naravno zasicen jer je prosle godine pre kraj sezone bilo puklo crevo kompresor - hladnjak. Zamenio i ne pasuje tkg davac. Ovog puta sve hella/behr da ne bude problema.

 

Pozdrav

 

Link to post
Share on other sites

Evo, ovo sam uspeo da uradim

 

EcFZsr.jpg

05qm2I.jpg

jU3jh0.jpg

 

MT2 branik

kS7UkD.jpg

usl2cp.jpg

 

tu ide jos dosta sitnica i naravno druga sina

 

Nabavio i vezni lim, ispeskiran i plastificiran

 

rJuC1h.jpg

uPVrl0.jpg

 

i stigli bubrezi drugi. jos samo hauba neka jer nece da se "pegla"

 

Pozdrav

 

 

Link to post
Share on other sites

treba da ugradis kuku, ali sa prednje strane...

je`s da bi te svi gledali kao dvorsku ludu, i cudili se furuni, ali sledeci put kad omlatis nekoga od pozadi, usteo bi velike pare....

Link to post
Share on other sites