Recommended Posts

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Voli covek, pogotovo kada otvara sa mobilnog net-a koji pritom radi kao k...., tad mu najvise prija...

Link to post
Share on other sites

@vlada

Ne, brave su alpina specificne. Mozda moze nesto da se adaprira ali brave od alpina su skupe.

Mt2 je bilo skupo jer je kupljeno iz UK, pa postarine i carina.kada sam ja gledao da kupim niko ovde nije prodavao. Mislim da nikola (320is) prodaje komplet.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Kad sam video naslov e30 327i Touring znao sam da je neka top sredjana kocka, jer su oni koji "napucavaju" kocke karavane jako specificni i uvek idu ka perfekciji. Nikad nije samo ono jak motor, a pocupana instrument tabla, iscepana sedista i sl... Samo napred, sredio si auto za svaku pohvalu.

Link to post
Share on other sites

mnoooogo dobra kocka. ali kad je sve fabrika i savrseno sta ti znaci ona kugla na menjacu i onaj cd :blink:

CD player hocu da menjam, ona kugla je ok za male pare. kad izleti kozna rucica menjaca a da nije 60 evra onda vracam kozu :) Imam izlomnjemu rucku u kozi i pocepana je :)

Cudi me da nisi komentarisao km sat, patosnice i nebo :)

Link to post
Share on other sites

Auto je perfektan, svaka cast! Da li si razmisljao o mrezici koja se montira iza zadnjih naslona za glavu? To je detalj koji, po meni, karavanu izuzetno lepo stoji.

Link to post
Share on other sites

svaka cast auto je prejebeno. meni svakako ti karavni imaju ono nesto ali kad je ovo napucan izvana i iznutra onda nemam rijeci. rucicu mjenjaca sam htio komentirat ali ako si rekao da ces promijenit onda nemam sta pricat. kupi sebi ovo nije nesto puno para a lijepo popravi dojam u unutrasnjosti. ja sebi kupio neki dan i mogu reci da je kvaliteta odlicna i nema neke velike razlike od originalnih koji su skupi jako skupi

http://www.ebay.de/i...=item1c484cb628

na patosnicama dodju i originalne kopce tako da je sve plug i play

Link to post
Share on other sites

@Miki

Datsun kao datsun, mora da rdja :)

@IKO

Auto se haba pa jurim originalne gumene patosnice. Ipak je ovo DD. Nalazio sam originale Alpina patosnice za dosta malo para :) Rucicu cekam da izleti na ebay svremenom na vreme za nesto malo manje nego kod BMW-a

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...