puca plin u usisnoj grani


Recommended Posts

blizu sam problema :rolleyes:

sad sam u potpunom mraku gledao bobine i jedna seva stalno i jos neka povremeno pomalo sevne,i na koju god da stavim prst pocne da seva ispod prsta,al ne udara struja!

jednom sam gledao kod drugara i kod njega su sve sevale,al auto mu radi lepo!

molio bih nekog ako moze da proveri svoje bobine da vidi sta se desava!

to mogu da vidim samo kad sam od bobine 5cm!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 months later...

jeste matora tema al zaboravi pre da napisem u cemu je bio problem sa detonacijama u usisu!

bar za nekog ako bude imao slicne probleme pa da ne ide kod elektricara,mehanicara nego pravo kod plinadjije.problem je bio u plinskim diznama koje sam zamenijo novim al nisam otisao kod plinadjije na kalibraciju plina!

a da ono sto sam merio kompresiju merio mi neki maistor i bila je gore iz jednog posta..zakazem kod mog maistora da mi skida glavu,pa sreca maistor posten decko i isto vozi e34,i kaze provericu ja pre skidanja glave kompresiju za svaki slucaj,kad ono kompresija na svim 13,13,5 razlika 0,5 gore dole.

zato dobro proverite kome ostavljate auto jer ih ima svakakvih,sreca moja sto sam sacekao da se vrati moj mehanicar iz inostranstva pa da mi on radi,inace da sam se zaleteo i ostavio tom ludaku da radi bacio bih oko300e i ispao ovca!

eto moje neko iskustvo koje umalo da me kosta bespotrebno,a verujem da ima i onih koji su izjebani na slican nacin,zato pamet u glavu i neveruj svakom!

Link to post
Share on other sites