e36 m50b25tu stroker 2.8 supercharged


Recommended Posts

hvala :)

odradio creva kako treba za hladnjak ulja, 160 bari im je izdrzljivost :)

Sve postavljeno i temp ulja ne prelazi sto stepeni, oko 90 je skoro uvek u voznji

Takodje sam visko skinuo i postavio termodavac na crevo iz hladnjaka da mi ukljucuje prednji ventilator, tako mi je sigurnije. Visko skinuo zato sto oduzima konjic, dva

Možda ti je bolja varijanta da si stavio termoprekidač na hladnjak od 318 tds.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

fali tu neki ozbiljan kompletan auspuh

da, bice M-ov, za sad je samo pletena grana tu od kompleta, ujedno i najbitnija. A odatle pravo cevi do zadnjeg lonca fi 50 i nesto

ekstra ti auto ide, kakav ti je trap i poluosovine, jel imaju lufta :D

hvala, j***m li ga ponekad zatrese zavisno od kvaliteta asfalta tj prianjanja asfalta, kod nas je to veoma razlicito, na deonici od 1 km mozes naci 3-4 vrste

Link to post
Share on other sites

Nece biti puno sa kompresorom. A razlika u odnosu na pre je mozda malo bolje posle 5000 obrtaja, ostalo isto, sad dal je izgubio mozda nesto malo do 3000 obrtaja ne znam, jer taj opseg uglavnom ne testiram, ali ne bih rekao

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

dva prekidaca sam na red povezao, taj sto se vidi i mikroprekidac na polugi od leptira gasa da aktivira samo kad je pun gas. Kad se oba ukljuce tad aktivira, tako treba po upustvu koje je uz nitro stiglo.

Link to post
Share on other sites

dva prekidaca sam na red povezao, taj sto se vidi i mikroprekidac na polugi od leptira gasa da aktivira samo kad je pun gas. Kad se oba ukljuce tad aktivira, tako treba po upustvu koje je uz nitro stiglo.

nista bez prekidaca na volanu kao iz filma paklene ulice ;)

i jel pici kao u istom filmu???

Link to post
Share on other sites


to je sa 50ks shot, mora lamela da se kupi nova ta je ionako mnooogoo pretrpela do sad, slajfuje u trecoj i cetvrtoj, mada bez nitra ne slajfuje drzi jos. oko 5.9 do stotke i 13.6 na 402m. Moglo bi i bolje da imam zimske gume. Sa novom lamelom i gumama zimskim spustio bih na 13.3-13.4
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...