e36 m50b25tu stroker 2.8 supercharged


Recommended Posts

Hvala smg :)

@susice A ne vidi se na snimku, pa pazi on kao stroker 2.8 ide veoma dobro sam po sebi i bez s/c, plus velika razlika sa superchargerom.. ali ne moze to na snimku, jedino da upalim gume :D

A hp nadam se da ima 260ak na radilici, nisam bio na dyno pa ne znam tacno, ali po mojim kalkulacijama i po raznim kalkulatorima sa interneta snaga je otprilike oko te brojke. Poredim odnos 50hp nitro i sada sa s/c, sa nitrom je vrlo malo brze, tako da sam sa s/c dobio negde oko 45hp. Da se razumemo ovo moje nisu brojke turio sam kn i dobio 20 konja... Kupis shrick bregaste (vise od 1000e) pa dobijes jedva 20-25 hp...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala smg :)

@susice A ne vidi se na snimku, pa pazi on kao stroker 2.8 ide veoma dobro sam po sebi i bez s/c, plus velika razlika sa superchargerom.. ali ne moze to na snimku, jedino da upalim gume :D

A hp nadam se da ima 260ak na radilici, nisam bio na dyno pa ne znam tacno, ali po mojim kalkulacijama i po raznim kalkulatorima sa interneta snaga je otprilike oko te brojke. Poredim odnos 50hp nitro i sada sa s/c, sa nitrom je vrlo malo brze, tako da sam sa s/c dobio negde oko 45hp. Da se razumemo ovo moje nisu brojke turio sam kn i dobio 20 konja... Kupis shrick bregaste (vise od 1000e) pa dobijes jedva 20-25 hp...

Ma cuvaj gume, sto bi se nekome dokazivao, ako si ti zadovoljan briga te za tudja misljenja.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Stevo nemoj se zajebavati kompresor ...je cudo..

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Drzi extra, dosta put sam se vrteo tu tad izdrzalo je bez problema. Steta sto nema osvetljenje pa nije drugar mogao da snimi, par put je bio podobar ugao, skoro pun smotan volan da odrzi drift :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 6 months later...

Laganini :)

Sad mi je 0.45bar pritisak tad bilo 0.2, mozda je pola sekunde do stotke brzi sad u odnosu na tad na snimku. U kom smislu da ode u blokadu? btw gume 245 i blokada 7k, plus na sve to roots tip s/c nema efekta preko 6k, tj malo. Do 4k obrtaja ima ogroman efekat, do 6k solidan, preko 6k malo.

Link to post
Share on other sites