e46 farbanje celog auta


Recommended Posts

Ljudi zelim da ofarbam ceo moj auto imam neke sitnije ogrebotine od parkiranja po branicima i zakrilcima i malo je hauba ispeckana kao od rizle nema nikakvih ozbiljnih ostecenja pukotina ulubljenja i slicno a folije ne dolaze u obzir boja je orient blue pa me zanima koja je cena farbanja celog auta u istu tu boju sa sa materijalom a koja (kad mi se vec pruzila sansa ) je cena kada bih menjao boju u naprimer belu boju sa crnim krovom ili bilo koju drugu kombinaciju .

Link to post
Share on other sites

Ljudi zelim da ofarbam ceo moj auto imam neke sitnije ogrebotine od parkiranja po branicima i zakrilcima i malo je hauba ispeckana kao od rizle nema nikakvih ozbiljnih ostecenja pukotina ulubljenja i slicno a folije ne dolaze u obzir boja je orient blue pa me zanima koja je cena farbanja celog auta u istu tu boju sa sa materijalom a koja (kad mi se vec pruzila sansa ) je cena kada bih menjao boju u naprimer belu boju sa crnim krovom ili bilo koju drugu kombinaciju .

U Somboru je farbanje komplet Auta ako ide u istu boju 1000e, ruke i materijal, ako je promena boje onda je skuplje...

Link to post
Share on other sites

ma juce sam ga oprao i bas gledam nije toliko strasno ali sigurno ce me kostati bar 300e da sredim te ogrbotine imam oba branika da se ofarbaju imaju male ogrebotine na sve strane onda hauba ,na oba krila samo po malo na sastavu sa prednjim branikom zadnji zakrilak sam ja licno malo zakacio oko 5-6cm2 i obe one plastike sto idu ispod auta od tocka do tocka ,mislim boja je odlicna nije matirala niti se lak ljusti najverovatnije cu to ovako srediti proci cu jeftinije samo gde da nadjem tu istu boju ,,ORIENTBLAU METALLIC (317),, zna li neko ?

Link to post
Share on other sites

Odes do bilo koje ozbiljnije farbare koja mixuje boje i snime tvoju boju,naprave gramazu koju ti farbar odredi.

Uspricaj sve te zajebancije, prepoliras auto i gotovo,ja ne bi imao hrabrosti da dam bilo kom farbaru da mi farba ceo auto.

Link to post
Share on other sites