E 38 - 730D - M


Recommended Posts

Pozdrav svima!

Imam neku kombinaciju da mijenjam svoj E39 za ovu sedmicu: E38. Čovjek mi traži 1000 eura doplate. Interesuje me da li mi se isplati ova kombinacija, na šta obratiti pažnju, i kolika je razlika u održavanju između mog sadašnjeg auta i ove sedmice? (vjerujem da nije baš mala). Do sada apsolutno nisam imao nikakvog dodira sa E38, a to mi je možda i najlepši BMW, pa bi mi dobro došlo što više informacija! :e30:

Link to post
Share on other sites

glupo poredjenjeČ brisaci u delti ya tvoj su oko 4000 dinara a ya sedmicu 7500 dinara tako da vidi i sam kolika je raylika u ceni odryavanja

drugo sedmicu ces mnooogo teze prodati u odnosu na peticu

za sedmicu ti je registracija skup,lja za preko 30000 dinara

a i ako si sportki nastrojen da vozis auto, sedmica nije za tebe jer je ipak to napravljen auto za krstarenje a ne za sportsku voznju

Link to post
Share on other sites

Posto je D obratiti paznju na motor (turbinu)... Auto ima kolko mogu videti sa slike brdo DOBRE opreme, ako sve radi mislim da se isplati!

Sve zavisi sta zelis, to moras sam sa sobom da se dogovoris... :)

Link to post
Share on other sites

Ako tvoja petica ima isto ili priblizno predjenih km kao ova sedmica onda zameni, u suprotnom bolje cuvaj tvoj auto jer na ovu km pojedini delovi polako otkazuju.

Inace auto je exstra ali ipak se vise malo raspitaj o njemu po netu ( mane, cene delova, registracija...)

Link to post
Share on other sites

Proveri vizuelno koliko je bio udaren pre zato sto ima stop lampe od starog tipa (treba da budu kristal lampe)

i zasto ima maglenke od benzinca

Ostalo mi deluje ok ima lepu opremu, odrzavanje nije toliki problem manje vise je sve moguce nabaviti povoljno

sem nekih originalnih delova kojih nema u kopiji. poz

Link to post
Share on other sites

Hvala svima na odgovorima i savetima. Mislim da ipak neću menjati. Neke druge stvari uvek iskoče kao prioriteti za usmeravanje finansija, tako da sad za sad ništa od toga. Možda nekad kasnije jer E38 je, bar za mene, savršenstvo od auta... :e30:

Link to post
Share on other sites