Recommended Posts

Na preporuku ljudi sa foruma bio kod Bate da mi montira Mf komande i ablender sa BC na moj e46. Odradili su mi to i radi sve kako treba, ali su to odradili veoma aljkavo, izgrebali mi plastiku na volanu, ogulili karbon foliju sa lajsne i sve oko volana i gde su radili ostavili izmazano od ruku i ulja. Leze ispod drugog auta i onda tako prljavi sedaju u auto.

Kad sam dogovarao sa Batom nekoliko dana pre dolaska rekao mi da to naplacuje 4 000 din, a kad je sve zavrsio trazio mi 5 000 da mu platim.

Nisu problem pare, vec nacin na koji mi je sve uradio. Platio sam lepo i zahvalio se na saradnji, koja je od tog trenutka zavrsena sa Batom i nece je vise biti. To je moje iskustvo sa njim.

Link to post
Share on other sites

Ja se javno izvinjavam sto ti nisam presvukao volan u autu i sto nisam zamenio sve polomljene zabice prilikom lepljenja te kvalitetne folije

opet kazem posalji racun za pranje

Link to post
Share on other sites

Moram i ja da napisem nesto...prvo pricas o nekoj higijeni a dosao si sa autom u servis kao da si izasao iz neke njive.Ne znam kako moze da se izgrebe karbon folija jer plasticni alat sa kojim se skida nema nikakvog dodira sa njom.Plastiku na volanu si sam doneo,a ne znam samo sta se sve oko volana moglo da izgrebe.Iskreno mnogo je glupa ova prica i ne znam sta zelis da postignes...lepo ti je decko rekao sto nisi rekao odmah sta si imao i odmah da se resi problem.

Link to post
Share on other sites

Druze ja sam danas presao vise od 300km da bi dosao do radionice, uglavnom po kisi tako da nemoj da pricas kakav je auto bio.

Opet kazem super ste momci i posao je dobro odradjen, ali mi se nije svidelo na koji nacin.

Nekima nesto odgovara, a nekima ne, ima nas razlicitih.

Zahvaljujem se na saradnji i zelim sve najbolje bez obzira ;)

Link to post
Share on other sites

Brate priznaj koliko su ti platili da pljunes na najboljeg majstora na ovim prostorima?? :D :D :D

Ajde ne sviraj tu ,uzmi krpicu to malo prebrisi,i samo struja po volanu!!!!

Bitno je da to bre radi svoj posao,a cim si dosao iz Sombora u bg da ti se to namontira znaci da to nije mogao bilo ko da odradi,prema tome suvisno je bilo sta reci za posao koji je UBEDJEN sam u to,majstorski odradjen!!!

Link to post
Share on other sites

Gotovo sada se ukljucio i ludi Boban sa uzvicnicima, bice haos ! Hahahahah :lol2: Inace Bata radi i presvlacenje volana koliko znam.

Paviljoni,racunaj na jedno 10 usklikcnika kad se budemo videli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Link to post
Share on other sites

Pa sto lepo nisi otisao u deltu,tamo rade sa belim rukavicama i nema nigde ulja,sve bele lepe plocice...a ti sedis na koznoj fotelji pijes sokic kao gospodin i uzivas ... e tamo ti naplate 10x a neurade ti nista,pa nije to ordinacija to je servis radionica...tamo se radi

nije ti bilo tesko da predjes 300 km a tesko ti je da uzmes krpicu da obrises fleku,kad ti je vec posao odradjen dobro i sve radi kako treba da radi

ee paa jbg

i sve pohvale za batu i boleta preved.gifpreved.gifpreved.gif

Link to post
Share on other sites

Stvarno strasno! I ja kad dodjem kod Bate moram sam da perem solju da pijem kokakolu i zadnji put sam isprljao duks :(

Inace kod Bate prvu put sam bio pre 4-5 godina sa e36 i od tada promenio brdo kola i majstora, i srecan sam sto sam se vratio na BMW a samim tim i kod Bate. Nikad ni jedan jedini problem nisam imao!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.