Recommended Posts

Bre,Batu nisam upoznao licno,ali svi ga hvale,dobar je majstor,i ja sam ga preporucio kod par ljudi..Cim neko spomene da mu treba majstor za BMW-a,odmah mu preporucim Batu :D

A to sto ti isprljao,jbg,desi se,nekad budes u guzvi da ne znas gde ti je dupe a gde ti je glava,vazno je da je posao odradjen dobro,to prljavo se prebrise..

Link to post
Share on other sites

Ma trebao si lepo da uzmeš sam, kupiš obd2, malo se edukuješ i sve lepo povežeš i onda kreneš još to da radim po kraju i zaradiš neku lovu... I eto... dolar po dolar i postaneš milioner!!!

Otvaranje teme zbog toga ako nisi primetio, ide apsolutno tebi kao minus jer pokazuje tvoju nezrelost da odvojiš u životu bitno od nebitnog.

Po mom mišljenju ovde uopšte nije tema BMWBATA nego to da si se tamo verovatno smeškao a onda jedva čekao da stigneš do kompa i podeliš sa svima nama svoju frustraciju tako što ćeš da kaljaš nečiju reputaciju vezano za posao od kojeg živi!

Neću namerno ovde da iznosim da li posećujem taj servis a ko me zna, taj podatak zna jer ponavljam, to nije tema ovoga što si napisao!!!

Link to post
Share on other sites

majstoru svaka cast vidim da ga svi hvale pa onda i nesumnjam u njegovu strucnost ,ako niste primetili decko se zalio na ostecenja folije koju je platio da mu neko postavi ako ste citali njegovu temu ,

inace sto se tice sedanja u auto u radnom odelu neki bolje opremljeni servisi resavaju navlakama i papirnim ubrusima umesto patosnica......

sto se tice cene trebao je da trazi racun i nenma sta da bude nejasno oko crvene

Link to post
Share on other sites

Batica je kralj, izasao mi je u susret par puta do sada, svaki put kod njega radim auto.. ne bih ga menjao ni za jednog majstora za bmw :D

sto znaci Bato, svaki put kada te pohvalim da skreses jedno soma djunti za buduce servise xaxaxa

Link to post
Share on other sites

Bato dovescu ti svih 20 kola sa kojima sam dolazio da mi detaljno operes!

Alo ja i Pajko doruckujemo za 4.000din!!!!!

SVE POHVALE ZA PAJKOVOG MAJSTORA BOLETA I NJEGOVOG POMOCNIKA BATU!

Link to post
Share on other sites

E moj Sale iz Sombora,kako si smeo tako nesto da napises?

I ako si na pocetku jasno napisao da nemas primedbe na uradjen posao,imamo gomilu komentara -bezkorisnih.Umesto cinicnog komentar o volanu i racunu za pranje,BATA je to u startu trebao da presece recimo pozivom da dodjes pa da uz pice to razresite ili sl.Ovo me jako podseca na desavanje sa MLEKOM,kod kojeg imamo kompletno skretanje sa teme u ovom slucaju od strane nadleznih.

PS. Ne poznajem ni Saleta ni BATA-u, sto ne znaci da ih necu rado upoznati!

Link to post
Share on other sites

majstoru svaka cast vidim da ga svi hvale pa onda i nesumnjam u njegovu strucnost ,ako niste primetili decko se zalio na ostecenja folije koju je platio da mu neko postavi ako ste citali njegovu temu ,

inace sto se tice sedanja u auto u radnom odelu neki bolje opremljeni servisi resavaju navlakama i papirnim ubrusima umesto patosnica......

sto se tice cene trebao je da trazi racun i nenma sta da bude nejasno oko crvene

Sve to stoji, ali ako je postojao propust, trebao je tamo da se zali, a ne ovde, mislim ja bih tako uradio valjda.

Link to post
Share on other sites

auuuu koliko slihta na forumu zbog navodnog drugarstva prema doticnom serviseru a u stvari sve grebatori do jednog....decko je lepo napisao sta kritikuje a sta pohvaljuje.....

upisani ste,bice ,,sve je u redu,, kad zagusti a nema se ....

Link to post
Share on other sites

auuuu koliko slihta na forumu zbog navodnog drugarstva prema doticnom serviseru a u stvari sve grebatori do jednog....decko je lepo napisao sta kritikuje a sta pohvaljuje.....

upisani ste,bice ,,sve je u redu,, kad zagusti a nema se ....

Sinovac, pročitaj ponovo šta sam napisao pa vidi da li tvoj post ima veze sa mozgom!

Link to post
Share on other sites

mislim daga preteraste svi, napaliste saleta ko daje kozna sta napisao i blatio batu. koliko sam ja procitao covek je njegove radove pohvalio i nasao jedinu primedbu sto mu je isprljao volan. boze moj to nije nista sto bi bati odvratioo musterije jer se i najboljima desavaju kiksevi. ponekad i sitna primedba moze mnogo promeniti coveka i princip rada , jer svaki ozbiljan poslovan covek, mehanicar to shvata ozbiljno i to sam popravi. po meni ovde netreba bata da se ljuti, desilo se boze moj, nije ukaljao ime da je nesavesno odradio posao vec da je imao mali propust i verujte ova tema ce ga na to podsecati dugo vremena da vodi racuna

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.