e34 520i m50 b20


Recommended Posts

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 8 months later...

Ae malo da osvezim temu sa nekom slicicom posle pola godine...

Evo jedne sa Zlatibora:

1524150_10203039627648704_3784920794825305657_o_zpsxe4cojmc.jpg

Ovde sam ga malo probudio iz Zimskog sna, cisto da se nadise samo svezeg vazduha :D

301220141620_zpsqgflpcqb.jpg

Krenulo se malo sa sredjivanjem felni

130220151650_zpszj70gyyn.jpg

130220151649_zpssd5ydq90.jpg

130220151652_zpsgnypxe6c.jpg

130220151656_zps1vbzma99.jpg

Stigle i zadnje gume 245 40 17

080220151648_zpszs2dil9e.jpg

Link to post
Share on other sites

Iz licnog iskustva, preporuka svima koji imaju felne sa poliranim falcem da ih nikako ne peru u perionicama gde se koristi hemija ili ti beskontaktno pranje jer ce unistiti felnu a vrlo lako i farbu na kolima, meni su unistili jednu felnu a samo sto sam ih uradio tako da moram ponovo da ih poliram :(

Link to post
Share on other sites

Pohvale za bembaru. Volim sto si stavio nove gume, to je najbitnije, bar meni. U pravu si za te perionice, meni su fleke ostale po felnama, ne mogu da se skinu.

Ali, uzevsi u obzir da mi se nesto nije dopala ova tvoja plava boja felni i ako su ti ih vec skenjali u perionici ofarbaj ih lepo u sivu boju. Na srce felne mislim. Nije ta plava za njega, nije to japan tuning.

Link to post
Share on other sites

Pohvale za bembaru. Volim sto si stavio nove gume, to je najbitnije, bar meni. U pravu si za te perionice, meni su fleke ostale po felnama, ne mogu da se skinu.

Ali, uzevsi u obzir da mi se nesto nije dopala ova tvoja plava boja felni i ako su ti ih vec skenjali u perionici ofarbaj ih lepo u sivu boju. Na srce felne mislim. Nije ta plava za njega, nije to japan tuning.

Hvala na savetu, i ja sam se pokajao sto sam uopste dirao felne, ono polirano ne smem da perem boja mi je bila lepa dok nisam stavio felne na kola, po danu kad gledam budakom bih izlupao felne, dok opet nocu mi i ne izgleda lose...

Jbg, neka ga tako pa cu prefarbati zimus, sta je tu je...

Link to post
Share on other sites

Trebao si ici sa drugarima da prckas nesto drugo, felne nisu ovo zasluzile ! :D Uz skidanje nalepnice i stavljanje fabrickih stopaljki, bio bi stv.savrsen auto..

Link to post
Share on other sites

Trebao si ici sa drugarima da prckas nesto drugo, felne nisu ovo zasluzile ! :D Uz skidanje nalepnice i stavljanje fabrickih stopaljki, bio bi stv.savrsen auto..

Da vratim onda i fabricke felne a, sta mislis o tome?

Nego na njima mi zimske gume, ko da kupuje sad letnje 15-ice

Link to post
Share on other sites