Recommended Posts

Mogu li kod Bate da se donesu svoji delovi?
Da li je neko radio mali servis kod Bate za e90 i koliko je to para?

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svratih kod gosn Bate, da zamenim par lampica na tabli,kada se nisam slogirao.Trazio mi je 50 evrica.Uzgred,nigde table,niti firme servisa,potpuni Stealth servis pete generacije.Bas me zanima kolika je cena u ovlascenom servisu.

 

Sent from my SHIELD Android TV using Tapatalk

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
11 hours ago, vladanet said:

Svratih kod gosn Bate, da zamenim par lampica na tabli,kada se nisam slogirao.Trazio mi je 50 evrica.Uzgred,nigde table,niti firme servisa,potpuni Stealth servis pete generacije.Bas me zanima kolika je cena u ovlascenom servisu.

 

Sent from my SHIELD Android TV using Tapatalk

 

Bata je dobar majstor, nije prevarant. Od 2012 odrzavam tamo auta, verujem da je cimacina oko te table zato je takva i cena. Pretpostavljam. Ja sam svaki auto odrzavao tamo i nisam imao primedbu, cene su korektne. Sad opet zavisi kako i za koga. U ovlascenom bi te verujem odrali. Doduse poslednjih par bmw-a kojih sam imao nisam stigao nista da im uradim tamo na zalost jer je sve vec bilo odradjeno kod prethodnih vlasnika a i ne zadrzavaju se kola nesto dugo kod mene generalno. 

Bre jednom mesecno odem tamo da nakacim auto na dijagnostiku da vidim da li ga nesto boli :D:D

 

 

 

Link to post
Share on other sites

I ja takođe za Batu mogu da kažem sve najbolje. 

Odvezao auto u servis, Nikola najnormalnije rekao šta je, koliko košta. Nakon toga me pozvao da mi kaže da bi bilo dobro zameniti još nešto uz cenu za taj deo.

Sve se složio, odradili perfektno, neke stvari oko podešavanja nisu ni naplatili.

???

Link to post
Share on other sites

Moje iskustvo sa Batom od 5-6 odlazaka iz perioda 2012-2013 sa E39:

- Bata i ekipa umeju sve da reše, čak i ono što Delta ne može ili neće!

- Ne voli da mu dolaze ljudi na mali servis ili zarad sitnih gluposti koji i većina drugih servisa mogu da reše - tada voli da odere 

- Takođe ne voli kada se neko pravi mnogo pametan - ako je toliki pametnjaković što je došao kod njega?

- Sve ti lepo kaže kako jeste, nije prevarant. Neke usputne sitne stvari često ume da uradi a da i ne naplati.

 

Link to post
Share on other sites

A desava se i da mu se dotera auto, on "resi" problem objasni sve sta je radio i to sve naplati. Pa kad se preuzme auto i pregleda, ispostavi se da nije nista pipnuo i da je samo uzeo pare. Kad mu se to sve pokaze, kasnije sam zove i uplati pare nazad koje je naplatio. 

Link to post
Share on other sites

Kad govorimo o servisima, postoje servisne garaže/radionice,i postoje servisi.
Ovi drugi imaju prijemno odeljenje, i odvojena
odeljenja za mehaniku,elektriku i elektroniku/dijagnostiku.

Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Bio neko obična garaža,ili ozbiljan servis,dobar majstor je uvek dobar majstor.Tako da stvarno ima svega,to je tačno.Neko je ozbiljan,a neko neozbiljan.

Da li znate nekoga,gde mogu da zamenim sijalice za tablu,a da ne naletim na nekoga,ko odabira mušterije,po sistemu eci-peci-pec[emoji2]

 

Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Da li Bata moze da potvrdi, da li za bmw 520GT 2014to ili 2015to godiste (uvezen iz Belgije) radi vracanje sa 163ks na fabricka podesavanja 184ks ili mozda 192ks?

Stvarno je greota da se toliki auto vozi sa 163ks!

Kakav je postupak, koliko traje, jel ima nekih rizika, i konacno kolika je cena?

Link to post
Share on other sites
14 hours ago, Konzul said:

Da li Bata moze da potvrdi, da li za bmw 520GT 2014to ili 2015to godiste (uvezen iz Belgije) radi vracanje sa 163ks na fabricka podesavanja 184ks ili mozda 192ks?

Stvarno je greota da se toliki auto vozi sa 163ks!

Kakav je postupak, koliko traje, jel ima nekih rizika, i konacno kolika je cena?

A da zovnes Batu i pitas? :) Mislim sa je to ipak posao za neku Tuning kucu, cisto jer i valjke imaju...

Link to post
Share on other sites