Kupovina bmw-a serije Z


Recommended Posts

Pozdrav,razmisljam da kupim neki bmw serije Z do 2004.godista pa me interesuju iskustva i vase misljenje da li je bolje uzeti Z3 ili Z4 kao i koji je motor najbolji. Servisi,odrzavanje,kvarovi i ostalo. Hvala unapred :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Ako misliš na uvoz malo je u ponudi Z3 sa euro 3 standardom tako nemoj da se zezneš jer ga nebi prodao ni u delove mogao bi se venčati sa njim,ovde kod nas skoro i da ih nema.

Link to post
Share on other sites

Ja u Ns jos nisam video ni Z3 ni Z4, mislim da je Z4 2.0i - 150KS pun pogodak. Da li neko zna koliko je mu je cena preko sa carinom i porezom?

Link to post
Share on other sites

Ja u Ns jos nisam video ni Z3 ni Z4, mislim da je Z4 2.0i - 150KS pun pogodak. Da li neko zna koliko je mu je cena preko sa carinom i porezom?

Ja sam video u Ns 2 Z4, cak sam jednog sivog dosta zagledao i izgledao je super, vrhunski ;)

Link to post
Share on other sites

Ja u Ns jos nisam video ni Z3 ni Z4, mislim da je Z4 2.0i - 150KS pun pogodak. Da li neko zna koliko je mu je cena preko sa carinom i porezom?

Jesi li ti čuo za Mobile.de :angry: Carina zanemarljiva a porez je 20 %

Link to post
Share on other sites

Uvoz?

UH ima ih lepih primeraka u nemackoj,mada su ti euro 3 malo poskupi 8500-10000 evra ali su vrh,drugar moj je kupio u nemackoj,tamo zivi i radi,kaze da ce doci na leto pa da malo probam koji krug :preved:

Link to post
Share on other sites

z3 je lukzus, samim tih sto ih nema, ajde i kabrioleta ima ali sestaka slabo, z3 coupe je vec neka druga prica, ja znam i vidjao sam 3 komada u bg i to je to, delova nema nigde a cene strasno, slucajno sam upoznat sa nekim cenama i uopste nisu prijatne

Link to post
Share on other sites

z3 je lukzus, samim tih sto ih nema, ajde i kabrioleta ima ali sestaka slabo, z3 coupe je vec neka druga prica, ja znam i vidjao sam 3 komada u bg i to je to, delova nema nigde a cene strasno, slucajno sam upoznat sa nekim cenama i uopste nisu prijatne

jbg druze,znas kako kazu"plati pa klati",onaj ko zeli tako nesto mora biti finansijski podkovan i spreman na te neprijatne cene,ja kad cujem posto su delovi za novije modele BMW odmah mi je neprijatno,zato i ganjam u skladu sa mogucnostima,da je srece i da imamo bolji standard bilo bi nam manje neprijatno,ali....duga prica :preved:

Link to post
Share on other sites
  • 7 years later...
On ‎3‎/‎20‎/‎2013 at 8:43 PM, DEJAN74 said:

jbg druze,znas kako kazu"plati pa klati",onaj ko zeli tako nesto mora biti finansijski podkovan i spreman na te neprijatne cene,ja kad cujem posto su delovi za novije modele BMW odmah mi je neprijatno,zato i ganjam u skladu sa mogucnostima,da je srece i da imamo bolji standard bilo bi nam manje neprijatno,ali....duga prica :preved:

Posle 7 godina, ako je ikome interesantna tema... Troskovi odrzavanja za Z4 su generalno niski, iako svoj auto odrzavam u DELTI; deli mnogo komponenti sa E46, pa je mozda I to razlog. Motor, kocnice, amortizeri, vesanje... sve je isto kao za E46.

Link to post
Share on other sites