Recommended Posts

Culi smo se pre neki dan, kaze da mu je zadnja cena 3800e. Reko je da je prava kilometraza, i da nema nista od ulaganja. Ima 2,3 tackice od ulubljenja iznad zadnjeg levog tocka, kaze da nije nista strasno i da auto nije farban. Ima i sportski zadnji lonac (remus). Dali je to uopste euro3 motor? Gledao sam ostale automoblile, ali ne mogu da nadjem sa ovakvim motorom za te pare, i naravno da je auto u dobrom stanj. Hteo bih da uzmem sa ovakvim motorom sa 6 cilindra i da ne prelazi 2000cm3. Hvala vam ljudi u svakom slucaju!

Link to post
Share on other sites

bobane sta mislis ti o autu? :D

Idi pogledaj ga uzivo,slike mogu da varaju,ako je sve ok vadi pare i teraj.

To je odlican motor i na slikama deluje lepo,a i boja je interesantna,nije ona "dosadana" siva metalic. ;)

I ako je auto dobar cena nije jaka.

Link to post
Share on other sites

Slazem se sa bobanom,ako je ok auto to je ta cena,naravno pokusaj da spustis za koju zelenu dole,ipak je drugacije kad neko nudi pare od price preko tel

Link to post
Share on other sites

Hvala vam momici u svakom slucaju, najverovatnije cu da idem da pogledam auto! Ja inace imam e46 318i 99' sad ga vozim moj brat, a ja hocu da uzmem drugi(malo jaci).... Uglavnom mi svi pracaju da ce potrosnja da mi bude mnogo veca, i da je odrzavanje dosta skuplje... Ja ipak mislim da grese, moje misljenje je da je 1.9l motor sa 118hp (4 cilindra) malo slab za tu kilazu auta, ne znam sta bi to moglo da bude tolko skuplje za odrzavanje?. A sto se tice potrosnje ja mislim da nije velika razlika. Ispravite me ako gresim

Link to post
Share on other sites

svi vi sto mislite da je puno para a star auto, kupite reno megan 2005 -2006godiste za 3000e to vam je moj savet, pa kad vas neko pita koje je godiste vi onako puni sebe kazete 2005, a hauba otvorena svaki dan..

Link to post
Share on other sites

E cestitam ,bas si nasao gde da pitas za savet.....I da je cena bila 3000 opet bi se neko pojavio i rekao da je skup i da cena mora dole....sto se foruma tice ako nema ko šta da ti proda uglavnom nista pametno cuti neces......ovo je samo surova realnost a ti se samo zanosi da ces cuti sta pametno.....na bilo kom forumu......ukoliko si ozbiljan pare u dzep i idi po auto bez neke pompe i galame....kupujes ga sebi a ne forumu

Link to post
Share on other sites

E cestitam ,bas si nasao gde da pitas za savet.....I da je cena bila 3000 opet bi se neko pojavio i rekao da je skup i da cena mora dole....sto se foruma tice ako nema ko šta da ti proda uglavnom nista pametno cuti neces......ovo je samo surova realnost a ti se samo zanosi da ces cuti sta pametno.....na bilo kom forumu......ukoliko si ozbiljan pare u dzep i idi po auto bez neke pompe i galame....kupujes ga sebi a ne forumu

+++++++1 ,,a ni jedan 2.0 110kw nema euro 3,ni u 3-ci ni 5-ci,proverio sam lično više puta

Link to post
Share on other sites