Recommended Posts

uspeo sam da nadjem obc za moju kockicu. e sad ja uz obc imam i onaj snop kablova sto dolaze na obc-u a na drugoj strani tog snopa je jedan zuti dzek koji ide u inst.tablu i tu jos ima 3-4 dzeka koja nemam poima gde treba da ih kacim. dali neko zna kako to da zdudzim da bi proradilo kako treba...jos nesto dali seznzor spoljne temperature pase od e36 na e30.....

Link to post
Share on other sites

zuti konektor ide u km sat, crni ide u gong, mali plavi je za rucicu od zmigavaca, zeleni ide u neko sranje za kucanje sifre, blokada motora,

kod na obcu i kod na km satu moraju da se slazu. to je ono belo nazad na obcu a imas isto tako i na km satu, sa desne strane ispod plastike.

Link to post
Share on other sites

mislim da je na onaj dzek sa plavom i crvenom, ne secam se vise, ide kabel kroz pozarni zid pa u njega senzor za temp.

a rucica sluzis da skrolujes kroz obc, preteca komande na volanu. radi i bez toga ali nije kul.

Link to post
Share on other sites

pa jeste da nije kul ali kad nema...znaci to radi i bez gonga i bez te rucice a i taj cood mu netreba tako da koknes ga samo u tablu i senzor za temp i to je to. merice potrosnju kilometrazu i te ostale gluposti dali sam u pravu

Link to post
Share on other sites

pa ok. to ja i hocu da bude lepse....mada imo sam ja dvoredni bord u e36 nije losa stvar. mada koliko je to tacno jebes li ga, ali je lepo...hvala svima na odgovorima...a tebi buco posebno jer si mi ga ti daooooooooooooooo ovako nekompletnog....pozdrav drugariiii sutra ga budzim

Link to post
Share on other sites

@ hahaha Ivco,pa bolje se ti igraj nego mene da saplice,moram da nadjem tako jos nesto sta imam da ti dam da ti pravi zanimaciju :P

@ Miki to smo sto smo,jbg sta ces :)....

@ Mare tu ima pola kile bakra si lud ti da mu ja sve to dam :D

Edited by bucaBMW
Link to post
Share on other sites

Ajde da ne otvaram novu temu,posto se ovde prica o OBC 2... Ja imam taj OBC 2 u autu fabricki ugradjen,i on ima onu zastitu protiv kradje,code,tj blokadu motora... Da li je pametno da pocnem da kucam taj kod,tj da pocnem da koristim tu blokadu? Citao sam na nekom stranom BMW forumu da ima dosta problema oko toga,hoce da zeza,tj nece da pali... Izvinite malo za OFF... B)

Link to post
Share on other sites

ljudi a meni da keze neko dali ovo na ablenderu pusta + ili - do borda molimmmmmm vasssssssssssss...ja da imam obc ugradjen fabricki ja bi ga rasturio i reko bi tako nekom kao meni sta da radi......aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol:

Link to post
Share on other sites

pa ja cu da napravim rucicu zato i pitao u ostalom taj taster i ne mora da bude negde na ablenderu moze da stoji i dole pored menjaca ili tako nesto. jer tesko da cu naci samo ablender za bord bez borda

Link to post
Share on other sites