Pozdrav iz Rep Srpske


Recommended Posts

Pozdrav svima.

Zovem se Aleksandar imam 18 godina tek sam položio, planiram u ponedeljak da uzmem BMW E28 518 kao moje prvo auto.Imam i dalje šansu da kupim neko novije auto ali nešto me ovaj nenormalno privlači :D.Dolazim iz Republike Srpske,Brčko Distrikt.Recimo kao manje iskusan vozač,došao sam kod vas da podijelimo mišljenja kritike i naravno ako meni/vama bude potrebna pomoć i nadam se da ćemo pomoći jedni drugima koliko toliko :P

Poz.

Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosao...

e28 odlican auto, ali vec veoma redak i problematican za delove, ali dobro, ko voli nek izvoli... ;)

Link to post
Share on other sites

Dobrodosao na forum kliuba.

Ako pazzaris auto imas od mene na poklon masku i krilo,kad budes u prolazu ovamo.

Razmisljam vec dugo da to pobacam ali rad sam da poklonim,pocinjes sa pravom serijom i samo lagano!!!

Link to post
Share on other sites

Hehehe hvala momci,dijelovi za motor mi nisu problem ima drug već auto povadio sam većinu dijelova i uštekao kod sebe u garažu,tata mi je imao istog ovakog 2000 godine.Odlučio sam se za ovoga bmw jer me jednostavno privlače starije BMW serije.

U ponedeljak dolazi E28 :D, Pa nemoj baciti možda meni ili nekome valjda nije toliko tijesno :D

Link to post
Share on other sites

Dobro dosao drugar... odma da ga slikas i da puknes na forum ;)

Kada dodje u ponedeljak odma ga slikam...planiram ovog ljeta da ga sredim pa ću usput malo i slikati i postavljati. ;)

Hvala svima na komentarima :D

@ djapedjape ma neću ga toliko :D

Link to post
Share on other sites

Pozdrav i dobro dosao, e28 je vrlo redak primerak i veoma pouzdan automobil. Ako ga budes kupio odrzavaj ga i neguj lepo i sluzice te super

Pa moj plan je da ga ne uništavam naprotiv unutrašnjost mu planiram da promjenim mada ću to sve kada kupim napisati plan i postavljati usput slike kako i šta.U to vrijeme nadam se da ću dobiti i neku pomoć od ljudi sa foruma :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...