Recommended Posts

Evo da i ja prestavim svoj BMW E46...

Vlasnik sam vec 5-u godinu kupljen je u njemackoj u Munchenu od prvog vlasnika koji je posjedovao servisnu knjigu sve kljuceve racun gdje je kupljen nov! Kupljen je sa 88 200km na satu

evo par slikica kako je izgledao kad je kupljen

moje1g.jpg

moje4a.jpg

moje2v.jpg

Link to post
Share on other sites

Evo da i ja prestavim svoj BMW E46...

Vlasnik sam vec 5-u godinu kupljen je u njemackoj u Munchenu od prvog vlasnika koji je posjedovao servisnu knjigu sve kljuceve racun gdje je kupljen nov! Kupljen je sa 88 200km na satu

evo par slikica kako je izgledao kad je kupljen

moje1g.jpg

moje4a.jpg

moje2v.jpg

Ukratko popis sta je se radilo pa cemo sa slikama :)

1.Pliniski amortizeri + crvene H&R opruge

2.M6 felge 17" + skriveni ventili + 225/45 Dulnop sport maxx ( NOVO )

3.Farbanje steka (brave) u boju auta

4.Grile u mat crnu

5.Farbanje kocioni kljesta u crveno

6.ccfl angel eyes + led u maglenke

7.duple rore + lonac

8.M3 style lip spoljer

9.M3 style stopke led smoked

10.M3 sjedista stof/koza

11.M3 pedale ( papucice )

12.M3 rucica mjenjca

13.M3 stayl sivi ringovi u taho tabli

14.sivi 3M carbon komplet interijer

15.led rasvijeta komplet kabina

...

Link to post
Share on other sites

Lutka! Jos samo MF komande!

P.S. Koliko si platio sedista i gde si ih kupio?

HVALA!! imam u planu i to :) samo cekam da mi ispadne kakva dobra cijena ovde previse traze aha

sijedista sam kupio u Hercegovini placene 450€ a svoje sam prodao za 150€...

Link to post
Share on other sites

Posto sam razmisljao i o M-optku da ugradim al i onako je nizak ovako bi bio bas na cesti i mogao bi se samo slikati snjim..voziti po bosni hahah nema sanse....al sad da ga odizem i to mi se ne radi jer i onako sad ce doci novi :) radi se o BMW E46 325i M-optik CABRIO :)

a evo kako bi moj trenuto BMW izgledao sa M-optikom

moptik.jpg

:rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Nikad mi se nije preterano svidjala prva serija e46, ali koliko nekoliko detalja spolja promeni utisak o modelu, neverovatno.Dobro izgleda

da, vidio si kako je izgledalo sve akd je dosao i kako je sad sve namjesteno :) ovo je po mom ukusu bas taman ma da fali jos bar detalja al nema veze sad je ovako slijedeci ce imat full M-optiku i NAVI 16:9 + MF funkcije al otom potom slijedeci ce to imati :) hvala!!

Link to post
Share on other sites

Lepo nema šta! Još mnogo predjenih kilometara želim! Slikaj to led osvetljene noću da vidimo kako izgleda, ako nije problem, baš me zanima.

Hvala ...bit ce slike za koji dan jer kad bude ispoliran a imam jos nekih planova sad da uradim pa cu sve slikati ;) slike uskoro

Link to post
Share on other sites