Recommended Posts

...mili, nek ti je srecan, neka dugo da ti traje, sluzi bez premca, da uzivas u njemu i da oboris gomilu cica u njemu :)...auto je bombonica, pun pogodak, uzivaj u njemu :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Sta bi sa slikama?!

Kako si zadovoljan makinom?!

Ja bih uzeo isti motor samo kupe. Sta mislis o tome?

Za koliko moze da se nadje u CG, u dobrom stanju? Neko `99- `01 godiste.

Kako izgleda odrzavanje te djunte?

Link to post
Share on other sites

slike imas u mom topicu u automobili clanova...

prezadovoljan sam sa autom...evo skoro godinu dana ga vozim i nisam imao neka veca ulganja.

promjenio sam silen blokove 120e sa rukama i jedan stabilizator 30e...ostalo samo redovni servisi(ulje,filteteri)

ide solidno,ne bas nesto extra,extra ali za nase puteve sasvim dovoljno...

potrosnja smijesna...

kupe je jos bolji i lijepsi ali je skup....kod nas ispod 10 000e ne moze da se nadje...

Link to post
Share on other sites

Hvala ti.

Ovde su malo pale cene, tako da je sad to, priblizno slicno nasim cenama.. Razmislicu jos, dok skupim kintu..

Inace, nadam se da ce mi posle golfa dvojke 1.3 plin, stvarno ici extra :(

Link to post
Share on other sites

to su nebo i zemlja razlike i nije isto auto uopste...ni odrzavanje ni registracija ni potrosnja e onda dodjes do onog 2.2 sa duplim vanosom pa aj onda uzmi 325i i tako u nedogled...

318i je jako ekonomican auto,nije ga problematicno odrzavati,servisirati...jos kada bi mogao naci onaj sa 143ks to je pun pogodak ali je on mnogo skuplji zbog godista...

sa druge strane sest cilindara je sest cilindara i to je gust a Boga mi taj gust se placa!

Link to post
Share on other sites