Dijagnostika BMW E34 520i 24V M50 motor


Recommended Posts

Druze, onda ti se sigurno ne moze povezati sa kompjuterom auta. Puno e34 se ne moze povezati, posebno oni sto su radjeni za italijansko trziste,tako sam cuo. Ja sam svog vozio na 5 dijagnostika i ni na jednu nije mogao.

Moj moze, tako da ovo nije bas tacno.

Link to post
Share on other sites

Moj moze, tako da ovo nije bas tacno.

Nisam rekao da ni jedan ne moze.Ima ih koji se ne mogu povezati, a pogotovo iz Italije.Drug mi ima 520i 91.g. i njegov moze, a moj 93.g. i ne moze.

Link to post
Share on other sites

Ok jer program mi kaze da ne nalazi scriptu,a u odabiru ima m50 2.5 3.31 ali nece ni to jer je 3.33 moj i u INPA uopste ne odgovara,na carsoft uopste ne reaguje. a i na INPA onaj kruzic ignition uopste nije crn kao batery.kao da nije povezan. znaci tuga :)

Odakle si druze?

Link to post
Share on other sites

Jebi ga,mislio sam ako si blize negde pa da probamo sa mojom,a kazi mi preko kakve konekcije sa kompom radis, com port ili usb???

USB ali ga prepoznaje kao COM Port,podesavao i u kompjuteru svakojako da bude com port 1,4,2 kako god nije davao znake, na INPA nema te skripte za njega ima sa siemens 40 a za Motronic 3.33 nema nazalos: :( ali odustao sam danas vratio coveku to sto sam pazario pa cu u skornje vreme da idem za Bor taj covek ima preko COM porta pa cu probati kod njega da odradimo,clan sa foruma ljubazan covek. pa cemo videti sta muci mog mezimca :)

Link to post
Share on other sites

Odakle si druze?

E druze evo sutra mi dolazi drug ima isto dijagnostiku na usb pa ce da probamo,sta mi vi iskusniji predlazete za moj motronic sistem,on desko radi u servis gde rade dijagnostiku ali on na e34 nije radeo do sad,on je auto elektricar ima svoju dijagnostiku ali nema programa za nju pa sta vi predlazete od programa. Hvala na pomoci!

Link to post
Share on other sites

Ne moze preko usb!!!!

Znaci bezobzira sto ga vidi lap top kao com port ? :( nista onda moram da cekam kod ovog coveka da odem on preko onog drugog prikljuclka radi kaze da mu je radeo.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

uzeo sam inpa k+dcan interfejs kinez na usb, da li sam se zeznuo ili trebam da uzmem sa serijskim?

pa d amenjam dok jos mogu.i da li se uopste moze naterati da radi na e36 m50 92go,rekose mi da ne moze d aradi na starijim od 96te?

moze li neko pomoci? pisao sam i ovde

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=26392&st=0&p=240942&fromsearch=1entry240942

Link to post
Share on other sites

Ja sam imao bas cudnu pojavu pre par dana...

Skidao sam volan, to jest samo jastuk sa volana da bih izvadio kilometar sat i kad sam ga vratio, jastuk, naravno upalila mi se lampica. Auto je 92'god i kad smo ga povezali na dijagnostiku nije mogao da ocita jastuk, kad smo promenili godiste stavili na 94 normalno je ocitao i obrisao gresku, to jest ugasio lampicu za airbag tako da ne znam kako da objasnim tu pojavu, dal' je to zbog dijagnostike ili je auto mladji nego sto se vodi ko to da zna.....

Link to post
Share on other sites

U jedno osam tema si dobio takav savet, pitanje je da li ces da poverujes ako neko i ovde kaze....ali ajde, dakle, iskustvo kaze da radi preko com-porta. Tacka. Iz prve ruke.

niko mi nije rekao sto posto,vec nekako mi deluje kao mozda, .u tom slucaju cu zameniti pa cu probati pa sta bude bude..hvala

Link to post
Share on other sites