primate li autostoperke/stopere


Recommended Posts

Ja kad sam sama ne primam.

Jedino pandure koji startuju na naplatnim rampama :D

Al..ja nisam merodavna..pitanje je za muski deo ekipe...

Mislim da su se muskarci smorili ...u fazonu ...kupi i ti benzin za 100 din pa se vozi ...

Link to post
Share on other sites

I ja primam samo kad sam sam. A pogotovo kad putujem negde dalje,onda jedva cekam da naletim na neku,da imam drustvo :D

Link to post
Share on other sites

stoperke ako mi upadnu u oko i stopere ako ih poznajem ( ali rijetko ijedan stoper koji se provoza samnom hoce i drugu voznju obicno kad primjete bimera spuste ruku kazu ovaj je lud necemo njega ) :D

Link to post
Share on other sites

Jako jako retko,skoro pa nikad.

A otkad sam kupio bmw ni ne stopiraju me kontam ljudi misle mafijas pa me se klone.

A ni pandure ne bi primio posle onoga sto se desilo pre dve godine dole u Srbiji,decka koji je isao iz Zg za Tetovo.

Stopirali su ga na naplatnoj rampi bubanj potok, decko vozio novi citroen c4 ,da bi ga kasnije ubili i uzeli auto koji su kasnije

prodali negde dole u Srbiji za 4000eura.Znaci fala lepo nek si j.... mamu svoju nek organizuju putovanje autobusi idu fala bogu u svim mogucim pravcima.A fala bogu i taxista sada ima ko salate pa nek plate.Mobilni danas ima ama bukvalno svako pa nek zovu jarane,kumove ili sta ti ja vec znam koga nek dodju po njih.

Moja poslednja situacija.

Ja i moja zena u nekom selu u centru cekamo koleginicu i prilazi mi covek i moli da ga prebacimo do sledeceg sela i ja grubo ga odbijem i on ode.Zena pocinje da minabija grizu savesti i.t.d. i.t.d. pocinjem da se osecam ko kreten.

Dolazi koleginica i seda u auto i prolazimo pored tog coveka i pitam koleginicu za njega i ona kaze da je pobio nekog u familiji da ima 10-15g robije i da se sada smuca po selu i zica sitan novac za rakiju.Eto vam situacija,pa vi stajte stoperima,otkud zanam da ovom nece pasti roletna i da me izbode u kolima s ledja zbog kutije cigara inesto sitnog novca sto ce mi videti u kolima.

ps.Mom tati stoperi pre 20g godina ukrali kapu koja bila na zadnjem sedistu.

Link to post
Share on other sites

E pa sada ima raznih iskustava i dobrih i losih, ali mislim da je vecina nas zaboravila da smo i sami neretko stopirali, i bili besni na one koji bi prosli pored nas u praznom automobilu, ne bacivsi ni pogled na stopera, a srecni i zahvalni nekom liku ili tetki koja bi nas pokupila...

Ja licno primim ponekog u auto s vremena na vreme, ali je moje diskreciono pravo da procenim moze li se ta osoba voziti sa mnom ili ne... Naravno da ne primam sumnjive tipove, pa cak ni pandure, osim ako me ne zaskoce na nekom punktu sa onom dzukackom metodom, "ej mozes li da prebacis kolegu do...", a kao zaustavili su te radi kontrole. Naravno ova pravila ne vaze za moje poznanike, njih redovno sakupljam, bez obizra na njihove sumnjive face :D

Link to post
Share on other sites

Pandure ne primam nikad!! Ali nikad! Mogu da me vode na tehnicki da pisu sta god oce od kazni ali samnom se nece voziti.

Igrom slucaja poznajem jednog pandura od onih sto su ubili onog momka iz Zg. 90% njih su najgori sljam. Posle 9 meseci turbo kursa, dobro je da znaju da se predstave.

Ostale pokusavam da procenim ... Mada to nije uvek lako.

Link to post
Share on other sites

Kada ih vidim sa kantom za benzin u rukama,negde u nedodjiji,i ne moraju da me stopiraju,stajem i vozim do pumpe i nazad. Jos jedna situacija:ako stoje pored auta sa podignutom haubom,naravno da cu pooci koliko mogu!

Cesto sam na putu ali u ostalim situacijam ne stajem!!!

:D

Link to post
Share on other sites

samo i isključivo djevojke do 25 i žene do 35 godina, čiste i uredne. :D :) :good:

i koliko-toliko lijepe i zgodne, mislim nisam baš izbirljiv, ali nemogu svakakve tarabe.

Link to post
Share on other sites

ranije sam kupio samo likove.ne nije ono sto mislite :) nego sam i sam bio stoper pa me nervilo sto ribe odma navataju prevoz, a ja cekam ko budala. :D danas kad se setim stanem, uglavnom mladjima nebitno musko zensko.a pandurima nikada niti cu.

Link to post
Share on other sites
E pa sada ima raznih iskustava i dobrih i losih, ali mislim da je vecina nas zaboravila da smo i sami neretko stopirali, i bili besni na one koji bi prosli pored nas u praznom automobilu, ne bacivsi ni pogled na stopera, a srecni i zahvalni nekom liku ili tetki koja bi nas pokupila...

Ja licno primim ponekog u auto s vremena na vreme, ali je moje diskreciono pravo da procenim moze li se ta osoba voziti sa mnom ili ne... Naravno da ne primam sumnjive tipove, pa cak ni pandure, osim ako me ne zaskoce na nekom punktu sa onom dzukackom metodom, "ej mozes li da prebacis kolegu do...", a kao zaustavili su te radi kontrole. Naravno ova pravila ne vaze za moje poznanike, njih redovno sakupljam, bez obizra na njihove sumnjive face :)

E sa tobom se potpuno slazem!!!

Fazon je sledeci: sticajem nesrecnih okolnosti jos kojecega isao sam u srednju skolu u Grocku! I tako dodje zima,napolju -10,cekali smo nekada autobus po 2 sata,a nemas gde da se sklonis,makar malo da se ugrejes. I tako cekas,cekas,cekas i na kraju sta ces,podignes prst pa sta ti bog da. I naravno,prodje milion automobila,vecinom samo vozac bude unutra,iskuliraju te. Kad se samo setim koliko sam ih puta psovao,proklinjao,je*ao majku... Ribe se naravno uvek snadju,a mi momci uglavnom ispusimo. E zato kad neko stopira,a ja sam u kolima,uglavnom makar zastanem. Sto covek kaze,na brzaka procenim normalan-nije normalan i to je to,jer se uvek prisetim kako je meni bilo. A i iskljucivo stajem mladjima,matorcima nikad,a o pandurima da ne pricam (sad ce Miki da kaze Nemoj da lazes,uvek povezes kolege :D )

Link to post
Share on other sites

posle jako loseg iskustva sa stoperom nije da ne stajem ...nego jos i dodam gas .jedino stajem ako nakog znam ili poznajem iz vidjenja ...

naime vracao sam se iz susednog grada kasno nocu i vidim jednog decka zavijena mu glava i ruka u zavoj i stopira.ja se onako sazalim i pitam ga gde ce da ga odbacim ako mi je usput,tako i bi.isao je u neko selo i navodio me gde da vozim i u jednom trenutku u tom selu nailazi nam auto iz suprotnog pravca i stoper mi kaze da stanem .on izlazi iz auta (vozio sam drtavog golfa)i staje ispred drugog auta i zaustavlja ga i tu nesto poce da prica sa vozacem kroz suvozacev prozor .ja ugasio auto i izaso napolje da protegnem noge kad u tom trenutku stoper ulazi kroz porozor onog auta i udara onog vozaca ...ovaj upali auto i poce da ga tera u rikverc jer nije mogo da prodje od mene napred a stoper viri do pola na prozor suvozaca. i tako jedno 2-3 m vozi i stoper ispadne ,dize se na noge i poce da trci za ovim jedno 5-10 m pa stade i posle se culi 4-5 pucnja iz pistolja i video sam auto-farove koji je izgubio putanju i sletao u šanac ...

ja izbezumljen ulazim u auto i kad ono cvrc golf verlgla a nece ko za inat da upali a otud trci stoper prema meni i cim je uso u auto rekao je VOZI ,i auto upali ..posle sam ga ostavio do prve autobuske ...a sutradan je dosla marica po mene .

jbg

Link to post
Share on other sites
Kod ovog slucaja sto je bmwforever pomenuo ja sam cuo da ga oni nisu stopirali vec zaustavili zbog kao "rutinske kontrole"...

Nisu ga zaustavili radi kontrole... Stopirali , zaustavili nazovi kako hoces na naplatnoj rampi. 2 pandura i treci civil obucen u pandursku uniformu. Panduri ga navatali, rekli mu da stane nekih 100km odatle tu im je ortak itd. Momak stao i ovi mu razbili glavu lopatom ili nekim takvim teskim predmetom. Posle ga vozili jos oko 150km i pokopali blizu Kraljeva prema Goc planini

Onda mu auto prodavali na Bubanj Potoku. A pali su zbog mobilnog telefona....... Navatali ovog koji nije pandur jer je zadrzao fon.

Kako god, to je strasno totalno ali netreba da cudi kad u policiju primaju sa 9 meseci obuke ljude koji su jedva i osnovnu skolu zavrsili............

Link to post
Share on other sites

Iskreno, nikad u zivotu ne bih stao panduru,sta da krene da zajebava, sta da radim onda, da zovem policuju u pomoc?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ostalima stajem jer kao sto neki rekose "i ja sam stopirao" :D

Link to post
Share on other sites

ima milion takvih slucaja

verovatno ste isto culi za slucaj za lika koji je pokupio jednu stoperku koja je zamolila vozaca da poveze navodno njenog momka koji je stopirao malo dalje .lik se ujutru probudio u kadi punoj leda i bez jednog bubrega , sa ceduljom pred sa objasnjenjem sta su mu uradili i telefonom da moze da pozove hitnu.

isto jedan slucaj kontra ovima .naime postoje i bolesni ljudi koji jedva cekaju da sakupe nekog stopera.elem ,culi ste mozda za devojku stoperku koju je pokupio jedan advokat ,koji je kasnije silovao potom polio benzinom i zapalio.

ova oba dva slucaja desila se na relaciji cuprija jagodina magistralni put 90-tih godina

Link to post
Share on other sites

Ja nikada nisam stopirala niti bih smela, pa samim tim mi nije ni zao kad vidim stopera/stoperku na putu. Ne zbog toga sto mi remeti komotitet u voznji, nego iz sigurnosnih razloga. Samo jednom u zivotu sam primila stopera i to je bio policajac. Ibarska magistrala, kod Lazarevca, policajac potpuno obucen u uniformu saobracajca me zaustavlja, naravno, ja stajem misleci da me zaustavlja zbog prekrsaja, medjutim on trazi da ga vozim za BG. I sta cu, povezem coveka. Sve vreme sam vozila kao po iglama, nisam znala da li ce da mi da spisak prekrssaja kad izadje iz kola...a onda mi je pukao film kad sam se vukla iza jednog koji je isao 40kmh, a bila je puna linija, i pitala da li da vozim kako inace vozim ili sve po ps-u..naravno, rekao je da vozim kako inace vozim. U toku voznje, rekao mi je da radi u BGu, a da svaki dan na taj nacin dolazi na posao, znaci stopira u dolasku i odlasku, relaciju BG-Lazarevac. Iako nije bilo lose iskustvo, posle toga nikada vise ni pandure nisam povezla, a posebno sada kada svi znamo sta se dogodilo tom decku iz ZG. Sada vise ne stajem ni kad me panduri zaustavljaju dok ne vidim njihov auto ili dzip. Svako moze da nabavi uniformu, ali auto malo teze :D

heeh..cak se i obavezno zakljucavam kad sam u autu, svakakvih prica sam se naslusala u poslednjih 5 godina.

Link to post
Share on other sites

Ljudi ja necu komentarisati pandure uoppste pa ni njihovo stopiranje, jer kada bih poceo bilo bi toliko psovki da ne samo da bi me izbacili sa foruma zbog vokabulara vec ja mislim da bi mi ovi iz kablovske isekli internet!!!

Inace ti panduri ne placaju kartu u GSP-u, niko im ne sme nista, pa cak ni da im kaze nesto! Imaju beneficija ubi boze i glupi su svi kao ku..c i mrzim ih, maksimalno su bezobrazni...pocinjem da se nerviram i psujem...

Ipak da vam ispricam...

Elem isao sam za Pirot i na OMV pumpi mase mi pandur da stanem (inace bio sam jako nervozan jer su me vec na bubanj potoku zaustavili i 25 minuta trkeljisali po kolima, ustvari im se svidela bembara pa su je zagledali, cak i komentarisali) ja stao i on kao saobracajnu, vozacku... inace posto nije bio saobracajac a praziluk mu viri iz dupeta koliki je seljak (mali debeli, smrdi na kilometar i kurci se, kao istura grudi i onako sa visine te gleda) ja odbijem da mu dam ta dokumenta a inace svaka budala bi videla da on ustvari trazi prevoz!

On se tu naljuti, ovo, ono, kao sad ce da zove pojacanje da me privedu i ja mu lepo kazem da se ne glupira jer nema ni motorolu tako da sigurno nije na duznosti!

Kad je video da sam ga provalio malo se prenemagao ipresao kao na drugarski odnos!!!!!!!

On se nasmeja, izvini i kao pa ja sam hteo na foru da me povezes do Nisa, izvini hteo sam da te iscimam i da izmislim da nesto ne valja i da ti kazem da cu da te pustim ako me odbacis do Nisa!!!!!

Elegntno sam povukao slajmaricu sto sam dublje iz grla mogao i pljunuo ga, lagano zatvorio prozor i krenuo!!!

On nije ni rec rekao, vec se odma okrenuo i zaustavio lika u audiju A4 i video sam da mu taj lik daje dokumenta...

MRZIM IH IZ DNA DUSE!!!! SVI DO POSLEDNJEG SU GOVNARI I BEZOBRAZNI DO ZLA BOGA A GLUPI KO REZERVNI TOCAK!!!

Opet ja komentarisem pandure... izvinjavam se ako sam nekoga smorio!

Link to post
Share on other sites