E90 320d Sparkling Graphite


Recommended Posts

Pozdrav svim clanovima foruma,

da predstavim i ja moj novi auto kupljen prije mjesec i nesto...

BMW e90 320d, 120kw/163ks, M47 motor, dynamics + advantage paket, boja sparkling graphite, enterijer bruseni aluminium i koza bezh dakota, tockovi elipsoid spoke 162 - 18" pozadi 8.5 a naprijed 8 jota. Od opreme bih pomeniuo jos i sportsko vjesanje, sportski kozni volan i sicevi, adaptivni xenoni, senzori za kisu i light paket... Auto je garaziran, redovno servisiran i odlicno ocuvan. Godište 12/05 i presao je samo 130k..

evo par slika

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

Planovi za neku moju licnu doradicu su:

- zamjena volana i rucice mjenjaca sa novijim, jer su trenutni dosta pohabani za moj ukus...

- zamjena Bmw Bussines radija koji je ultra primitivan, cak ne cita ni mp3. Tu ce leci ili novi BMW Professional radio sa bluetooth i usb interfejsom, ili ako se bude imalo viska kesa mozda i Zenec multimedijalni uredjaj sa 6.2" displejem...

- orginalna blackline stop svijetla, jer su ova na njega vizuelni promašaj

- orginalni e90 dizel hromirani izduv

- tockovi od 16" za sledecu zimu

Link to post
Share on other sites

danas fin dan, i iskoristio sam ga za zamjenu volana...

kupio sam na aukciji na britanskom ebay za nestvarno malo para, mogao bih reci glanc nov volan sa e90 restajlinga 2010 god. presao samo 20k milja sa njim lik... prodao ga je zbog ugradnje m alakntara volana

evo slika volana:

01.jpg

02.jpg

napravio sam i par dok sam radio:

03.jpg

04.jpg

05.jpg

06.jpg

07.jpg

08.jpg

evo i slika starog (da vidite zasto sam mjenjao):

09.jpg

10.jpg

Link to post
Share on other sites

moja trenutna pohabana :

11.jpg

planu je orginalna e90 skracena kozna rucica sa hromiranim prstenom na dnu da je uparim sa novim volanom,

nikako M jer nemam nista M na autu...

evo slika sa jednog stranog foruma

3974050422_eea82812f8_o.jpg

3973282985_d828ea8c9a_o.jpg

3974050444_be43682df0_o.jpg

Link to post
Share on other sites

nosio je prstenje prethodni vlasnik, provjerio sam naravno kilometrazu u Voli Motors / to je kod nas u CG oficialni BMW distributer i sve je kako pise... i ja sam kad sam kupovao pomislio isto sto i vi :)

Link to post
Share on other sites

hvala hvala :e30:

nasao sam na jednom stranom forumu, ista boja, isti tockovi, i detalji koje ja zelim staviti pozadi (blackline i hromirani izduv)

blackline.jpg

vasa misljenja?

meni je razlika u shtopovima nebo/zemlja :)

3164699228_ce2d75c48d_o.jpg

Link to post
Share on other sites

Auto je odlican, sve lepo sredjeno, puno km da predjes sa njim!!

Ove felne mu odlicno stoje, i ako mozes stavi te smoked stopove stoje mu perverzija to bi bilo pun pogodak kao da izmeni celu liniju automobila nazad

Link to post
Share on other sites