BMW X4 Concept


Recommended Posts

Samo nekoliko nedelja pre njegove svetske premijere na sajmu automobila u Sangaju,BMW je otkrio prve fotografije koncepta BMW-a X4,manjeg brata BMW-a X6.

Zasnovan je na platformi BMW-a X3,najnovije generacije,a ocekuje se da ce se u njega ugradjivati BMW-ov motor od 1.997 "kubika" sa 240ks (N20),kao i redni turbo sestak sa 300ks.

Premijera je zakazana za 21.april na salonu automobila u Sangaju.

bmwx4conceptside.jpg

bmwx4conceptfront.jpg

bmwx4conceptrear.jpg

bmwx4conceptrearangle.jpg

bmwx4concept.jpg

Link to post
Share on other sites

Nisam se vozio u X6,ali verujem ti... A X4 mi se generalno ne svidja,i ne znam kuda vodi ovaj novi BMW-ov dizajn... Primer : Novi BMW serija 3 GT... Za 5 GT da ne pricam...

Link to post
Share on other sites

5 gt mi se ne svidja, ali cenim da ce to da bude umesto karavana. Ispipavanje trzista. Zato 4orka je bolesna, novi Z je vrh, 6ica gran coup full, ne bih rekao da ne znaju sta rade ;)

Link to post
Share on other sites

Vodi kuda i cela auto industrija posle 2002 recimo! Od tad pa do danas ako ne racunamo M-ove nista ali abs nista mi nije lepo (ma kolko me sad vi mrzeli) sem Audia, ali zadnjih godian su oni iskrivili izgled totalno! Kad bih imao novaca na bacanje ja bvi sebi narucio jedan NOV E38 ma kolko on kostao - najlepsi auto ikad napravljen!

Link to post
Share on other sites

Slazem se donekle, meni je e39 fantazija, ali sve napreduje. Ne bi se oni hleba najeli kad bi ostali puritanci. Podrzavam progres BMWa u svakom slucaju.. JBG, mozda nekom za 30god i f30 bude klasika, kao :e30:

Link to post
Share on other sites